Гончарівське – із новою дорогою

2021-12-09 10:36

Завдяки програмі Президента України «Велике будівництво» були виділені кошти з державного бюджету на реалізацію проєкту з ремонту дороги в смт Гончарівському. 

Завдяки співпраці місцевої влади в особі Гончарівського селищного голови Віталія Рудника, в.о. старости сіл Смолин та Козероги Івана Смирнова, депутата Чернігівської обласної ради Івана Дементова, народного депутата Сергія Гривка та інших членів команди було розроблено та відстояно згаданий проєкт, а Гончарівське отримало нове дорожнє покриття в самому центрі селища.

Інші новини:


Красивий бізнес, який не здався, першим відкрився після активної фази бойових дій, навчає своїх та надихає жінок Чернігова

П’ять років тому відкрився відомий чернігівський магазин жіночого одягу, взуття та аксесуарів "KriStal" (проспект Перемоги, 119А). За цей час його вподобало багато чернігівок (і не тільки!). І ось воно, свято першого ювілею. На ньому побували давні й нові друзі, прихильниці магазину, бізнес-пані й панянки, котрі постійно приходять сюди за стильними речами, привітним та професійним обслуговуванням, консультаціями й обов’язково – за гарним настроєм.

2022-08-16 08:55