Для реабілітації ветеранів АТО

2021-12-09 10:30

«Разом із колегами – народними депутатами Василем Вірастюком та Анатолієм Остапенком побували із робочим візитом у Чернігівському обласному центрі реабілітації учасників бойових дій, обговорили з керівниками громадських організацій і ветеранами перспективи розвитку соціальної, психологічної та фізичної реабілітації», – розповідає народний депутат Сергій Гривко. Під час наради в Центрі реабілітації учасників бойових дій з’ясували, що для реалізації на Чернігівщині потужної реабілітації наших захисників Центрові необхідно відновити роботу ще 14-ти будівель, бо зараз у задовільному стані функціонує лише одна з 15-ти. На першому етапі буде зроблено експертизу проєктно-кошторисної документації, адже, за попереднім кошторисом, вартість проєктних робіт становить понад 1,5 млн грн.

За умови повноцінної роботи Центру за один рік можна реабілітувати до 3 тисяч осіб. Хоча й наразі є гарні результати праці колективу. Тільки за 2019-2020 роки до реабілітаційного центру звернулося майже 2 тисячі людей, а послуг було надано понад 17 тисяч. Що вкотре підкреслює неабияку потребу ветеранів та їхніх родин у такій допомозі. 

Оновлений потужний реабілітаційний центр на Чернігівщині має включати: корпус для надання соціально-психологічної, медичної та фізичної реабілітації; корпус для цілодобового перебування (стаціонар, хостел); будівлю для надання послуг із трудових адаптації і терапії; будівлю спортивного залу з вуличним спортмайданчиком; мультистадіон; тир для стрільби з лука; будівлю для прийому їжі з літньою терасою; сауну/хамам; господарчі будівлі тощо.

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21