Уряд скоротив термін дії «жовтого» сертифіката з однією дозою вакцини

2021-12-06 20:15

Уряд скоротив термін дії «жовтого» сертифіката вакцинації, який видають після отримання першої дози вакцини від COVID-19, до 30 днів, повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

«Термін дії «жовтого» сертифіката з 6 грудня становитиме 30 днів. Раніше він діяв 120 днів», – сказав він на брифінгу у вівторок, 30 листопада.

Ляшко нагадав, що «жовтий» сертифікат – це документ, що засвідчує проведення одного щеплення, а «зелений» видають людині, яка пройшла повний курс, тобто зробила два щеплення проти COVID-19.

Мінімально можливі інтервали для введення другої дози вакцин: Pfizer – 21 день, Moderna – 28 днів, CoronaVac – 14 днів, AstraZeneca – 28 днів.

Фото з Інтернету

Інші новини:


Красивий бізнес, який не здався, першим відкрився після активної фази бойових дій, навчає своїх та надихає жінок Чернігова

П’ять років тому відкрився відомий чернігівський магазин жіночого одягу, взуття та аксесуарів "KriStal" (проспект Перемоги, 119А). За цей час його вподобало багато чернігівок (і не тільки!). І ось воно, свято першого ювілею. На ньому побували давні й нові друзі, прихильниці магазину, бізнес-пані й панянки, котрі постійно приходять сюди за стильними речами, привітним та професійним обслуговуванням, консультаціями й обов’язково – за гарним настроєм.

2022-08-16 08:55