Віялових відключень електроенергії у Чернігівській області не буде, – Павло ХАЛІМОН, голова обласної організації партії «Слуга Народу»

2021-11-30 07:52

Енергетична система країни працює без збоїв і готова до опалювального сезону, тож про віялові відключення взагалі не йдеться. Про це заявив народний депутат від «Слуги Народу», член Комітету ВР з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Юрій Камельчук.

«Ми використовуємо не лише вугілля, навколо якого зчинили стільки розмов. У нас є газ, на повну потужність працює атомна енергетика. Ми збалансуємо всі ресурси, щоб українці спокійно і без проблем пройшли опалювальний сезон», – сказав він.
Депутат запевнив, що країна має ресурс, щоби забезпечити постачання вугілля на електростанції державної генерації. А в разі потреби використовуватиме імпортоване вугілля з Польщі, Казахстану, Південної Африки. Тож про віялові відключення взагалі не йдеться.

Народна депутатка від фракції «Слуга Народу» Ольга Василевська-Смаглюк додає, що фундаментальною частиною української енергетики є атомна генерація, і цієї зими вона працюватиме на максимумі.

«Не треба маніпулювати й лякати людей віяловими відключеннями. Енергосистема – це різні види палива, це збалансована робота всіх частин генерації. Саме це і будемо робити. Наприклад, якщо у певні моменти пікового споживання знадобиться використовувати газ на Центренерго, то це будуть робити. Якщо це не знадобиться – Центренерго працюватиме, як зазвичай, на вугіллі», – запевнила вона.

«У нашому регіоні немає жодних підстав для віялових відключень. Як і раніше, протягом року профільні служби можуть здійснювати планові роботи для ремонту ліній електропередач,  про що споживачів попереджають завчасно, зокрема, на сайті ПАТ «Чернігівобленерго» є графік планових аварійних відключень», – говорить голова обласної організації партії  «Слуга Народу» Павло Халімон. 

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21