До Нового року в Чернігові запрацює ковзанка

2021-11-30 07:49

Міську ковзанку, як і минулого року, скоріш за все розмістять у парку культури та відпочинку. Про це повідомив міський голова Владислав Атрошенко.

Встановлення цього атракціону – частина традиційної підготовки нашого міста до новорічних свят. Проте цього року планування загальноміських новорічних  заходів ускладнилося. Адже не відомо, яка буде на той час епідситуація, карантинні обмеження, розповідає Новий Чернігів.

«Попереду новорічні свята, тому мені б дуже хотілося створити у чернігівців новорічний настрій. Треба, щоб люди вийшли зі стану пригніченості. Я розумію, що є епідеміологічна небезпека та ризики, які виникають під час скупчення великої кількості людей, але, можливо, якщо робити все обережно і зважено,  то можна відкрити для містян ковзанку цього року. На відкритому свіжому повітрі ризик передачі вірусу не більше ніж у тролейбусі, супермаркеті або інших закритих приміщеннях», – зазначив мер Чернігова.

Інші новини:


Красивий бізнес, який не здався, першим відкрився після активної фази бойових дій, навчає своїх та надихає жінок Чернігова

П’ять років тому відкрився відомий чернігівський магазин жіночого одягу, взуття та аксесуарів "KriStal" (проспект Перемоги, 119А). За цей час його вподобало багато чернігівок (і не тільки!). І ось воно, свято першого ювілею. На ньому побували давні й нові друзі, прихильниці магазину, бізнес-пані й панянки, котрі постійно приходять сюди за стильними речами, привітним та професійним обслуговуванням, консультаціями й обов’язково – за гарним настроєм.

2022-08-16 08:55