Приголомшливий успіх чернігівських плавців на чемпіонаті світу

2021-11-29 08:31

Чернігівські плавці з інвалідністю вибороли 2 золоті та 11 срібних нагород на 1-му Чемпіонаті світу з плавання на короткій воді серед спортсменів з порушеннями слуху. Змагання проходили з 13 по 21 листопада у місті Ґлівіце (Польща), повідомляє Новий Чернігів.

Вихованці Чернігівської обласної ДЮСШ осіб з інвалідністю показали особисті рекордні результати.

Так, Олексій Коломієць завоював 7 нагород. Дві «золоті» медалі наш плавець здобув на дистанції 50 та 200 метрів брасом. П’ять «срібних» нагород спортсмен виборов на дистанції 100 м. брасом та в естафетах: 4х50 вільним стилем (мікс), змішаній естафеті (мікс), у змішаній чоловічій естафеті 4х50 та 4х100 метрів.

Три срібні медалі у скарбничку збірної здобув Владислав Адамович. Він був другим в естафетах 4х50, 4х100 та 4х200 метрів вільним стилем.

Три срібні медалі на чемпіонаті світу виборов Богдан Товкач. Плавець був другим в естафетах 4х100 вільним стилем, 4х100 та 4х50 у змішаній естафеті.

Інші новини:


"Сьогодні у нас новий відлік часу, і ми, попри все, рухаємося вперед"

Найкращим подарунком на нещодавній день народження для голови Чернігівської обласної ради Олени Дмитренко був прапор артилерійської бригади. "Артилеристи - справжні боги війни, - говорить пані Олена. - Я мала щастя з ними познайомитися. Наразі вони знову повертаються на бойові позиції. Це - нереальні хлопці, які щодня ризикують своїм життям, але в них зовсім немає помпезності. Немає такого: “Я - герой-захисник!" І стукання себе в груди. Амбіції - це не про них. Вони просто живуть тим, що захищають нас. Спілкуючись із такими воїнами, змінюєш свою думку про все, розумієш, наскільки у нас є круті ЗСУ-шники. І відчуваєш невимовну повагу. Бо вони просто роблять те, що мають робити, і йдуть до перемоги".

2022-08-09 16:42