У Чернігові запустили першу станцію знезалізнення води

2021-11-29 08:20

У Чернігові запрацювала перша станція знезалізнення води на вулиці Козацька, що забезпечуватиме якісною водою мешканців будинків, які живуть поряд. Про це повідомляється на ФБ-сторінці КП «Чернігівводоканал».

За інформацією лабораторії, якість води на виході зі станції знезалізнення вже набагато краща, ніж на вводі. Відомо, що тепер вміст заліза у воді, що подається в житлові будинки, зменшився у 10 разів і перебуває на мінімальних допустимих позначках державних санітарних норм.

Раніше через значний вміст заліза у воді та накопичення осаду в трубах, від мешканців деяких районів міста періодично надходять скарги на якість питної води. Люди періодично отримували воду з осадом бурого кольору.

Із запуском станції вода покращила якість.

Першу станцію доочистки та знезалізнення води КП «Чернігівводоканал» збудував за власні кошти в межах інвестпрограми. Її вартість – 6,6 млн гривень. У планах водоканалу реалізувати другий проєкт зі спорудження двох таких станцій на вулиці Льотній.

Інші новини:


Наші за кордоном

Чернігівці, які пережили часи перебудови, пам’ятають, коли наші земляки без знання мови, але з гарною освітою та досвідом роботи тут, масово виїжджали до Італії, Іспанії, Португалії на заробітки заради майбутнього благополучного життя для себе та своїх дітей. Жінки – доглядати старих і дітей, мити, прибирати, готувати, шити тощо. Чоловіки, як правило, влаштовувалися на виробництво або працювали вантажниками, збирачами меблів, будівельниками. У сезон, і тоді, і зараз, наші займаються збором ягід та фруктів, овочів та зелені.

2022-01-26 08:57