За його словами, таке рішення має ухвалити суспільство. Також із головних заяв:
▪️ Про можливе вторгнення РФ: "Ми повністю контролюємо наш кордон і повністю готові до будь-якої ескалації";
▪️ Про Бурба: авантюрист, аферист і "дрібна людина", який пропонував "операцію від товариша Петі" з продажу формули західної вакцини від коронавірусу Росії чи Китаю;
▪️ Про вагнерівців: "Ми не проводили цю операцію, нас у неї втягнули. Що міг наказувати Єрмак за спецоперацією? У нього немає повноважень!";
▪️ Про медіа-атаку на президента: "Медіа Ріната Ахметова борються не за свободу слова, а проти закону про деолігархізацію. Мій головний союзник — народ України".
▪️ Про слова Ляшка про "воєнний стан": "Для чого він це говорить?", на думку президента, такі слова ведуть до відтоку інвестицій з України;
▪️ Про Шустера: "Ви, може, не зі зла служите олігархам, але ви служите і є одним із дестабілізаторів ситуації в країні".
Інсайдер UA
Відомий проєкт видання "Деснянська правда" – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.
2022-06-27 12:21