У Михахайло-Коцюбинській громаді відкрили «Активний парк»

2021-11-23 09:26

На території Михахайло-Коцюбинської гімназії відкрили «Активний парк». Спортивний майданчик, як повідомлено на сторінці Відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Михайло-Коцюбинської ТГ, облаштували завдяки фінансовому сприянню керівництва Михайло-Коцюбинської селищної ради та в межах програми «Здорова Україна», пише ОТГ-Інформ Чернігівщина.

У парку встановили: «шведську» стінку, комплекс турніків та гімнастичних брусів, лавки для виконання динамічних вправ та координаційну лінію. Також тут є вільний простір для занять фітнесом. 

Об’єкти «Активного парку» мають QR-код, за яким можна перейти на спеціальний сайт з відеоуроками. Це дає змогу кожному в зручний для нього час самостійно займатися спортом, використовуючи онлайн-інструкцій.

Інші новини:


Приголомшливий успіх чернігівських плавців на чемпіонаті світу

Чернігівські плавці з інвалідністю вибороли 2 золоті та 11 срібних нагород на 1-му Чемпіонаті світу з плавання на короткій воді серед спортсменів з порушеннями слуху. Змагання проходили з 13 по 21 листопада у місті Ґлівіце (Польща), повідомляє Новий Чернігів.

2021-11-29 08:31