У Михахайло-Коцюбинській громаді відкрили «Активний парк»

2021-11-23 09:26

На території Михахайло-Коцюбинської гімназії відкрили «Активний парк». Спортивний майданчик, як повідомлено на сторінці Відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Михайло-Коцюбинської ТГ, облаштували завдяки фінансовому сприянню керівництва Михайло-Коцюбинської селищної ради та в межах програми «Здорова Україна», пише ОТГ-Інформ Чернігівщина.

У парку встановили: «шведську» стінку, комплекс турніків та гімнастичних брусів, лавки для виконання динамічних вправ та координаційну лінію. Також тут є вільний простір для занять фітнесом. 

Об’єкти «Активного парку» мають QR-код, за яким можна перейти на спеціальний сайт з відеоуроками. Це дає змогу кожному в зручний для нього час самостійно займатися спортом, використовуючи онлайн-інструкцій.

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21