Нові перемоги ніжинців на великій сцені

2021-11-19 11:15

У Києві відбувся Всеукраїнський фестиваль конкурс «Kyiv Talant Fest», де взяла участь і показала високі результати Ніжинська школа сучасної хореографії та повітряної акробатики Joker.

Близько 70-ти талановитих дітей представило свої сольні й групові вокальні, танцювальні номери на великій сцені перед зірковим жюрі. Додому привезли 1 та 2 місця, море позитивних емоцій і нового досвіду! На цьому не зупинятимуться, надалі в планах підкоряти нові вершини, повідомляє Нежатин.

Керує Школою Анна Первун. Вона разом із хореографами розвиває юні таланти, робить дітей кращими, виховує в них дисципліну, привчає до великої сцени. Так написали про директорку Школи вдячні батьки після звітного концерту. Бо «тут дітей люблять і віддають їм усю душу». 

Для тих, хто зацікавився. У Школі навчають повітряній акробатиці, гімнастиці й акробатиці, сучасній хореографії ( хіп-ХОП, брейк данс, контемп, модерн, Денс мікс), фітнесу на батуті. А ще у них є зумба/ стретчінг/, бальна хореографія (дорослі й діти), циркове мистецтво (еквілібр, каучук, ходулі, лед шоу), художня гімнастика, вокально-театральна студія і ще багато чого. 
Респект і велике спасибі за творчість і таланти!

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13