У Коропській громаді розпочалося підключення закладів соціальної інфраструктури до швидкісного інтернету за кошти інтернет-субвенції

2021-11-17 10:02

Днями з допомогою оптоволоконних технологій до інтернету підключені перші чотири села, повідомляється на сайті Коропської громади. Це – села Будище (ФАП, Будинок культури, адмінбудівля); Городище (Будинок культури, адмінбудівля); Придеснянське (ФАП); Вишеньки (ФАП, Будинок культури, адмінбудівля).

У цих закладах встановлене обладнання для забезпечення Wi-Fi-покриттям. Відвідувачі можуть безкоштовно користуватися інтернетом.

Загалом на Коропську громаду виділено  2 млн 892 тис. 985 грн державної субвенції для проведення швидкісного Інтернету до закладів соціальної інфраструктури у населених пунктах.  

У межах субвенції ці заклади будуть підключені до інтернету ще в 14 селах (Атюша, Билка, Вільне, Карильське, Краснопілля, Лукнів, Нехаївка, Оболоння, Поліське, Райгородок, Рижки, Рождественське, Сохачі, Шабалинів).

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13