Андрій Прокопенко: Попереду енергетична криза і час переконатись, що всі ковідні лікарні забезпечені генераторами

2021-11-15 10:57

Голова обласної організації «Української стратегії Гройсмана», екс-голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко вважає, що до катастрофічної ситуації з захворюваністю та смертністю від коронавірусу може додатися нова криза – енергетична.

За словами Андрія Прокопенка, на ранок 9 листопада загальні запаси вугілля на всіх складах теплових електростанцій в Україні складали лише 479,4 тис. тонн. Тиждень тому – в минулий понеділок – вугілля було 542,8 тис. тонн. 

«У нормальній ситуації, з відповідальною владою, мало би бути в п’ять разів більше. Як мінімум – 2,5 млн. тонн», – зазначає Прокопенко.

«Попереду енергетична криза. На жаль, скоро широкому загалу стануть відомі такі абревіатури як ГАВ та ГОП. Графіки аварійного відключення та графіки обмеження потужності. Навіть якби Уряд нарешті прозрів і вирішив завезти вугілля, то зробити сьогодні це в необхідному обсязі практично неможливо», – підкреслив Прокопенко.

«І навіть імпорт електроенергії з Білорусі в умовах холодної зими може не виправити ситуацію. Очевидно, що Уряд має негайно йти у відставку. При чому разом із парламентом. У країні мають пройти позачергові вибори та сформований нормальний професійний Уряд. А до того потрібно захистити людей і переконатись, що всі ковідні лікарні забезпечені генераторами. Адже при відключенні електроенергії хворі не зможуть отримувати кисень», – наголосив Прокопенко.

Бажаєте стати силою, яка змінить країну? Долучайтесь до партії «Українська стратегія Гройсмана». Контактний телефон: 068 293 97 24.

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13