Бюджет Чернігова враховує всі соціальні програми

2021-11-15 08:19

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив бюджет міста на 2022 рік. Про це написав на своїй ФБ-сторінці секретар міської ради Олександр Ломако.

«У бюджеті закладено 206 млн грн на компенсації різниці в тарифах теплогенеруючим підприємствам. Тобто, тарифи на централізоване опалення та гарячу воду для населення не зростатимуть.

Школи, котрі згідно з Постановою Кабінету міністрів 1236 мають право працювати в «червоній зоні», відкриють свої двері для всіх учнів із 15 листопада. 

Розпочали роботу над розробкою маркетингової стратегії розвитку туристичної галузі міста. За останні 5 років ми привели туристичний центр міста у пристойний вигляд, тепер час активно запрошувати гостей! 

У проєкті міського бюджету враховані всі соціальні програми – підтримка народжуваності, харчування дітей, пільговий проїзд у громадському транспорті, підтримка громадських організацій, надання матеріальної допомоги, соціальні послуги населенню тощо. На ці напрями йде понад 160 млн. грн. Також повністю закладено фінансування реалізації проєктів-переможців «Бюджету участі-2021», – повідомив Олександр Ломако.

Фото: Офіційний веб-портал Чернігівської міської ради

Інші новини:


Красивий бізнес, який не здався, першим відкрився після активної фази бойових дій, навчає своїх та надихає жінок Чернігова

П’ять років тому відкрився відомий чернігівський магазин жіночого одягу, взуття та аксесуарів "KriStal" (проспект Перемоги, 119А). За цей час його вподобало багато чернігівок (і не тільки!). І ось воно, свято першого ювілею. На ньому побували давні й нові друзі, прихильниці магазину, бізнес-пані й панянки, котрі постійно приходять сюди за стильними речами, привітним та професійним обслуговуванням, консультаціями й обов’язково – за гарним настроєм.

2022-08-16 08:55