Ярмоленко віддав бонуси за Євро-2020 на благодійність

2021-11-10 08:41

Капітан збірної України Андрій Ярмоленко, як і обіцяв, вирішив віддати зароблені кошти на чемпіонаті Європи-2020 на благодійність. Футболіст купив обладнання дитячій лікарні ОХМАТДИТ.

"Як обіцяв, зароблені бонуси на Євро-2020 направив на благодійність. Сьогодні разом із моїм агентом і товаришем Вадимом Шаблієм передали Катерині Вікторовні Вільчевській, завідувачці відділення гемофілії лікарні ОХМАТДИТ, медичне обладнання", – написав Ярмоленко в Instagram.

На чемпіонаті Ярмоленко забив два голи: красивий удар у "дев'ятку" збірної Нідерландів та м'яч у ворота Північної Македонії.
Нагадаємо, на Євро-2020 збірна України під керівництвом Андрія Шевченка зуміла пробитися в 1/4 фіналу. Це велике досягнення для нашої збірної, тому УАФ щедро винагородила футболістів.
 

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21