У школах та садочках Чернігова збираються підвищити вартість харчування

2021-11-09 14:21

Приблизно на 20% збираються підвищити вартість харчування в школах та дитячих садках міста з початку нового року. Причина — збільшення цін на енергоносії та здорожчання продуктів. Зокрема, цукру, олії та хлібу, ціни на які й надалі будуть зростати, повідомляє Суспільне. Чернігів.

Про це повідомив міський голова Владислав Атрошенко на розширеній нараді у міськраді 9 листопада.

За його словами, місто зберігає співфінансування з батьками в тому ж процентному відношенні, як раніше: 75 на 25 для дитячих садочків та 60 на 40 — для шкіл.

«Ми можемо попередньо повідомити, що буде зростати вартість харчування, і це не останній раз. Це важкий рік для місцевих бюджетів. Ми з бюджету спрямували 206 мільйонів на компенсацію тарифів теплогенеруючим суб'єктам, 50-60 мільйонів піде на електроенергію...», — повідомив Атрошенко.

Мер додав, що загалом із місцевого бюджету на харчування закладів освіти йде 43,3 мільйони гривень.
Нагадаємо, наразі харчування в школах коштує 23 гривні 50 копійок. Із них батьки сплачують 13,5 гривень, а 10 гривень компенсує бюджет. Востаннє вартість харчування підвищували у лютому 2021 року.

Фото з Інтернету

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21