У Десні з’явився оновлений спортивний майданчик

2021-11-08 14:17

Деснянська територіальна громада взяла участь у соціальному проекті «Активні парки – локації здорової України» в рамках програми Президента «Здорова Україна». Проєкт спрямований на оздоровлення всієї нації та створення вільного доступу до рухової активності всіх вікових категорій та груп населення. Про це на своїй ФБ-сторінці повідомив голова Деснянської територіальної громади Юрій Осташевський. 

«Сьогодні встановили новий спортивний комплекс Workout та нанесли координаційну смугу на території тренажерного майданчика. За допомогою інформаційного стенду та табличок із QR-кодами ви зможете отримати доступ до онлайн тренувань від відомих чемпіонів та українських зірок. Для цього потрібно просто навести камеру телефона на цей код.

У межах проєкту передбачено встановлення в майбутньому інших спортивних майданчиків за державні кошти, фінансування координатора локації та забезпечення необхідним спортивним інвентарем.

Ми хочемо залучити якомога більше деснянців до регулярних занять спортом, особливо дітей та молоді. Щоб зміцнювалося здоров’я українців, покращувалися якість та тривалість життя наших людей», – зазначив голова громади. 

Фото з ФБ-сторінки Юрія Осташевського

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13