Допомогу при народженні дитини отримають ще 148 чернігівських родин

2021-11-08 14:12

Кожна родина чернігівців при народженні дитини отримує підтримку від міста. Виплати здійснюються в рамках Програми підтримки народжуваності, яка розроблена за ініціативи чернігівського міського голови Владислава Атрошенка і направлена на покращення демографічної ситуації в місті.

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 3 листопада погодив черговий список таких сімей.

Тож у листопаді одноразову матеріальну допомогу на загальну суму 1 420 000 гривень отримають 148 чернігівських сімей з немовлятами. А саме:

64 сім'ї – по 5 тис. грн на першу дитину – на загальну суму 320 тис. грн;
60 сімей – по 10 тис. грн на другу дитину – на загальну суму 600 тис. грн;
19 сімей – по 20 тис. грн на третю дитину – на загальну суму 380 тис. грн;
3 сім'ї – по 20 тис. грн на четверту дитину - на загальну суму 60 тис. грн;
1 сім'я – по 20 тис. грн на п’яту дитину - на загальну суму 20 тис. грн;
1 сім'я – 40 тис. грн (народилася двійня) - на загальну суму 40 тис. грн;

Нагадуємо, що така матеріальна допомога видається батькам, які постійно проживають з дитиною та мають свідоцтво про її народження, а також зареєстровані в місті Чернігові.

Пакет документів, який розглядається комісією з попереднього вивчення питання надання допомоги при народженні, батьки подають до відділу звернень громадян Чернігівської міської ради (вул. Шевченка, 9). Звернутися за допомогою можна протягом року з дня народження дитини.

За інформацією пресслужби чернігівської міської ради

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21