Міністр оборони України побував із робочим візитом у Навчальному центрі «Десна»

2021-11-08 14:10

Міністр оборони України Олексій Резніков разом із Головнокомандувачем ЗС України генерал-лейтенантом Валерієм Залужним відвідали Навчальний центр «Десна» імені князя Ярослава Мудрого. 

Командувач оперативного командування «Північ» генерал-майор Віктор Ніколюк та Командування Центру ознайомило представників керівного складу Міноборони і Генштабу із процесом проведення занять із використанням тренажерної бази для підготовки екіпажів бронетехніки та водіїв автомобілів.

Зокрема, Міністр оборони України та Головнокомандувач ЗС України ознайомились із заняттями на динамічних тренажерах Т-64, Т-72, на тренажері механіка-водія багатоцільового тягача МТ-ЛБ та на мультимедійному симуляторі розрахунків ЗУ-23-2, відвідали заняття школи підготовки снайперів Збройних Сил України.

Інформагентство «АрміяІнформ»

Інші новини:


Красивий бізнес, який не здався, першим відкрився після активної фази бойових дій, навчає своїх та надихає жінок Чернігова

П’ять років тому відкрився відомий чернігівський магазин жіночого одягу, взуття та аксесуарів "KriStal" (проспект Перемоги, 119А). За цей час його вподобало багато чернігівок (і не тільки!). І ось воно, свято першого ювілею. На ньому побували давні й нові друзі, прихильниці магазину, бізнес-пані й панянки, котрі постійно приходять сюди за стильними речами, привітним та професійним обслуговуванням, консультаціями й обов’язково – за гарним настроєм.

2022-08-16 08:55