В Україну йде різке похолодання зі снігом та морозами

2021-11-08 13:58

Згідно з прогнозом погоди на понеділок, 8 листопада, холодне північне повітря торкнеться лише окремих областей, похолодання буде несуттєвим. Проте вже у вівторок, 9 листопада, в Україну зайде потужний атмосферний фронт, який принесе із собою різке похолодання та сніг в окремих областях, пише svoboda.uа.

Як розповіла начальник відділу метеопрогнозів Гідрометцентру України Наталія Голеня, найхолоднішими днями наступного тижня стануть 9, 10 та 11 листопада. Згідно з її прогнозом, холодне повітря прийде з півночі Європи та накриє всю Україну. «Атмосферні фронти принесуть дощі, 9-11 листопада можливий мокрий сніг», - розповіла синоптик.

Крім того, 10 листопада в більшості регіонів України вдень буде близько 0°, а вночі очікуються досить відчутні мінуси.
12 та 13 листопада опади у вигляді дощу та мокрого снігу припиняться, але при цьому температура повітря продовжуватиме знижуватися. Як зазначила Наталія Голеня, вночі буде вже до мінус 6 градусів, а вдень прогнозується від мінус 3 до плюс 3 градусів.

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13