Олімпійці Чернігівщини приєднались до акції «Створюємо ліси разом»

2021-11-04 14:10

Регіональним олімпійським осередком Чернігівщини реалізовано Всеукраїнський захід Національного олімпійського комітету України #OlympicLab «Екологічний модуль» на території ДП «Городнянського лісового господарства» відбулася акція «Створюємо ліси разом» в рамках програми Президента України «Зелена країна».

На акцію прибули заступник голови Державного агентства лісових ресурсів України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Віктор Смаль, заступник голови Чернігівської облдержадміністрації, голова постійної комісії обласної ради з питань економічного розвитку, інвестиційної діяльності та здійснення державної регуляторної політики Дмитро Іванов, начальник Чернігівського ОУЛМГ Сергій Аніщенко та Городнянський міський голова Андрій Богдан.

Свій невеличкий вклад в озелені країни зробили: перший заступник голови обласної ради, перший заступник голови Відділення НОК України в Чернігівській області, учасниця трьох зимових Олімпіад, заслужена майстер спорту України з біатлону Ніна Лемеш; український боксер, учасник Ігор ХХХІ Олімпіади в Ріо-де-Жанейро, фіналіст Всесвітньої серії боксу, чемпіон Всесвітньої Універсіади, бронзовий призер чемпіонату Європи Дмитро Митрофанов; стипендіат Національного олімпійського комітету України Юлія Синявська та юний боксер, призер та переможець Всеукраїнських турнірів Артем Лемеш.

Ця ініціатива складається з двох частин: висадка одного мільярду нових дерев за три роки, а друга – це збільшення площі лісів на один мільйон гектарів за десять років. Станом на 30 жовтня висаджено вже 22 мільйони дерев.

Ніна Лемеш підкреслила, що життя громад тісно пов’язане з лісовою галуззю. Адже місцеві бюджети наповнюються за рахунок виробничої діяльності лісогосподарських підприємств. А це – практично вся наша соціальна сфера: дороги, школи, ФАПи… А, оскільки зараз уже розпочався опалювальний сезон, то саме дровами, а не дорогим газом, опалюються, в основному, і заклади соціальної сфери, й оселі багатьох мешканців Чернігівщини.

Отже, після майстер-класу з садіння лісу й інструктажу з охорони праці та техніки безпеки, який провів головний лісничий ДП «Городнянське лісове господарство» Максим Левкович, було висаджено 2,1 гектара сосни і берези.

Учасники акції закликали всіх мешканців області бути небайдужими до нашого довкілля, щоб спільними зусиллями істотно збільшити лісистість Чернігівщини та всієї України!

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21