Верховна Рада призначила Юлію Свириденко міністеркою економіки. Вітаємо нашу чернігівку!

2021-11-04 14:05

Верховна Рада 256 голосами "за" призначила заступницю голови Офісу Президента з питань економіки Юлію Свириденко першою віцепрем'єр-міністеркою  – міністеркою економіки, торгівлі та сільського господарства. На цій посаді вона замінила Олексія Любченка. Фот Новообрана віцепрем'єр-міністерка брала активну участь у підготовці проєкту бюджету на 2022 рік та взаємодіє з профільним комітетом ВР стосовно бюджетного процесу. 

У липні-листопаді 2018 року Юлія Свириденко була в.о. голови Чернігівської обласної державної адміністрації. Згодом – заступницею міністра розвитку економіки, а потім – першою заступницею.  З грудня 2020 року працювала заступницею керівника Офісу Президента Андрія Єрмака. 

Інші ротації в Кабміні.  Народні депутати підтримали призначення ще трьох нових членів Кабінету Міністрів: Ірини Верещук — на посаду віцепрем'єр-міністерки — міністерки з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, Павла Рябікіна — на посаду міністра з питань стратегічних галузей промисловості України, Олексій Резніков став міністром оборони України.

Інші новини:


Красивий бізнес, який не здався, першим відкрився після активної фази бойових дій, навчає своїх та надихає жінок Чернігова

П’ять років тому відкрився відомий чернігівський магазин жіночого одягу, взуття та аксесуарів "KriStal" (проспект Перемоги, 119А). За цей час його вподобало багато чернігівок (і не тільки!). І ось воно, свято першого ювілею. На ньому побували давні й нові друзі, прихильниці магазину, бізнес-пані й панянки, котрі постійно приходять сюди за стильними речами, привітним та професійним обслуговуванням, консультаціями й обов’язково – за гарним настроєм.

2022-08-16 08:55