«Сертифікат перехворілого» впровадять наступного тижня – МОЗ

2021-11-02 14:14

З наступного тижня, 8 листопада, в Україні запровадять сертифікат про одужання від коронавірусу. Він буде діяти 90 днів.

Про це на брифінгу повідомила Марія Карчевич, заступниця Міністра охорони здоров'я України з питань цифрового розвитку, передає кореспондент Суспільного.

Можливість згенерувати сертифікат у «Дії» з'явиться через 15 днів після того, як лікар внесе відповідні дані до системи.
«Наступного тижня плануємо запустити сертифікат про одужання. Отримати сертифікат про одужання зможуть люди, в яких наявний запис про захворювання від COVID-19, внесений лікарем до електронної системи охорони здоров‘я. Право на генерацію такого сертифікату наступатиме на 15 день після внесення цього запису до системи», – сказала Карчевич.

Сертифікат буде діяти 90 днів.

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21