Юлія Свириденко може зайняти місце першого віцепрем'єра, міністра економіки Олексія Любченка

2021-11-02 13:55

Перший віцепрем'єр, міністр економіки Олексій Любченко подав заяву в Апарат Верховної ради з проханням прийняти відставку із займаної посади. Про це 2 листопада повідомив представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук. Олексій Любченко був на посаді з травня. До цього працював главою податкової. 

У фракції "Слуга народу" йшла мова, що замість нього можуть призначити заступницю голови Офісу Президента України Юлію Свириденко, котра, до речі,  свого часу була в.о. голови Чернігівської ОДА.  Вона брала активну участь у підготовці проєкту бюджету на 2022 рік та взаємодіє з профільним комітетом ВР стосовно бюджетного процесу. 

Як повідомляє кореспондентка Суспільного в парламенті, народні депутати голосуватимуть за перестановки в уряді 3 і 4 листопада.

Щодо кадрових ротацій. Напередодні віцепрем'єр-міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський подав до апарату парламенту заяву про відставку. Також 1 листопада стало відомо, що у відставку подав міністр реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков. 19 жовтня Роман Абрамовський написав заяву про відставку з посади міністра захисту навколишнього середовища та природних ресурсів. 

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13