У Чернігові на наступному тижні учні 5-11 класів можуть повернутися до очного навчання

2021-11-02 13:52

Відповідне рішення мають прийняти до четверга, 4 листопада. Про це повідомив Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко на нараді в міськраді, розповідає Суспільне.Чернігів.

Він дав доручення провести опитування серед батьків щодо доцільності повернення учнів «за парти». Також Владислав Атрошенко сказав гендиректору міської лікарні №2 Владиславу Кухарю дослідити питання щодо захворюваності серед дітей.

«Подивіться, зважте ще раз. І наскільки це буде впливати, якщо ми подовжимо дистанційне навчання, чи дозволить це зменшити кількість захворілих», – каже Владислав Атрошенко.

За словами начальника управління освіти Василя Білогури, на сьогодні учні 1-4 класів вийшли на навчання очно. 5-11 класи навчаються дистанційно, крім школи №4, де вакциновані 100% вчителів.

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13