Лінія майбутнього життя

2019-09-16 09:35

Осінь можна не любити за її складний характер (що поробиш – погода/негода), але театральні люди цю пору року просто обожнюють, адже знають, що зазвичай восени відбувається відкриття театральних сезонів. І вже неважливо – яка за вікном погода, важливо – яка вистава на сцені.

Ось і знову вересень. А це означає, що Молодіжний театр відкриває глядачеві свої двері. Розпочинається новий театральний сезон. Цього разу ювілейний – 35-й. Сподіваємося, що дивуватимемо вас, наші дорогі шанувальники. А відкриємося ми, спростовуючи всілякі забобони, у п’ятницю 13-го. Цього дня на вас чекає незабутній вечір, присвячений нашому засновникові Геннадію Касьянову. Тому вистава й назву має таку – «Геннадій Касьянов. Лінія життя». Актори читатимуть його нотатки зі щоденника та вірші, що їх, як з’ясувалося, потайки писав Геннадій Сергійович.  Модератором цього проекту став Роман Покровський. 

А вже 27 та 28 вересня відбудеться прем’єра неісторичної хроніки за твором Кліма «Мазепа» в постановці того ж Романа Покровського. Дивилася прогон. Скажу чесно: вистава дуже авангардна. Так би мовити, новий погляд на театр і сценічні можливості втілення драматургічного матеріалу. Це варто подивитися, бо тут не лише нестандартне режисерське рішення, але й дуже захоплива історія (в усіх сенсах цього слова). 1 жовтня Молодіжка перемонтовує залу й тиждень працює в рамках театру-кафе, де глядачі зможуть відпочити з келихом шампанського та подивитися як розважальну програму під французькою назвою «Де жа вю», так і вистави театру. В подальших планах прем’єр – вистава про наших земляків, котрі захищають українські землі на сході. Потім – до Дня святого Миколая – вистава для дітей та дорослих «Театральна пригода» за мотивами казки Олексія Толстого «Золотий ключик». Напередодні Нового року ми знову перебудуємо залу й покажемо вже нові «Побрехеньки 17-го кварталу». Дія відбуватиметься в нашому чернігівському РАГСі. Здивуємо і на День усіх закоханих – 14 лютого. Чим? Поки таємниця. А ось до свята жінок готуємо вже третій сезон «Клубу 4D». Героїні мають поїхати до Парижа. Звісно, на початку грудня відбудеться традиційний фестиваль «Грудневі театральні вечори», програма якого обіцяє бути вкрай цікавою та насиченою.

Ще в найближчих планах театру – звернутися до світової драматургії: Т. Уільямс – «Попередження малим кораблям», Г. Ібсен – «Гедда Габлер» та І. Бергман – «Осіння соната».

І взагалі – весь майбутній театральний сезон обіцяє бути неймовірним. Зі свого боку ми зробимо все, щоби задовольнити ваші бажання та прагнення. Тож збирайте потрошку грошенята та йдіть до нашої театральної каси, бо ми працюємо заради вас, наші дорогі глядачі!

Алла ПУШКІНА

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13