РЕМОНТ «ПІД КЛЮЧ» ВІД КОМПАНІЇ PROSTIR ЗБЕРІГАЄ ЧАС ТА КОШТИ

2021-10-27 08:18

Напевно, всі чули про ремонти «під ключ»? Але багатьом нерідко здається, що це дорого та невигідно, тому замовляють майстрів «по знайомству» або наважуються взятися за цю нелегку справу власними силами. Тоді ремонт у квартирі може затягнутися на місяці, чи навіть на декілька років. Що ж входить в поняття «ремонт під ключ» і що від нього чекати? Розповідає Сергій Швидкий – власник компанії PROSTIR, яка займається ремонтами вже понад 15 років:

– Ремонт «під ключ» – це ремонт у всій квартирі або окремій кімнаті, за бажанням клієнта. Він може бути виконаний як у новобудові, так і у «вторинному житлі». Найголовніша ідея: вам потрібне відремонтоване приміщення – і фірма вам його забезпечує. Все дуже просто: вам треба лише зробити замовлення, оплатити роботу і прийняти готовий об’єкт.

Клієнту непотрібно шукати окремі фірми, які працюють з електрикою, займаються шпаклівкою або укладають ламінат. Він спілкуєтеся, загалом, тільки зі мною, а я вже контролюю ремонтників та сам процес виконання робіт.

– Що входить у комплекс робіт ремонту «під ключ»?

– До комплексу робіт входять проєктування розводки електрики, заміна сантехнічних труб, оновлення підлогового покриття, декоративне оздоблення кімнат, нежитлових приміщень та інші заходи. Ми узгоджуємо весь обсяг до підписання договору і самі закуповуємо необхідні матеріали. Від клієнта потрібно лише прийняти результат робіт.

– Ідеальний замовник для вас – це хто?

– Той, який повністю довіряє та готовий зі мною обговорити робочий процес і почути мою думку, спираючись на досвід та бездоганну репутацію нашої компанії.

– З ким легше знаходити спільну мову: коли клієнт – жінка або – чоловік?

– Із чоловіками, напевно, дещо легше.

– Досі існує думка, що робити ремонт самому набагато дешевше…

– Далеко не завжди так виходить дешевше. «Ремонт під ключ» – це комплексний підхід, і завжди можна зекономити як на матеріалах, так і на роботі майстрів.

– Де простіше робити ремонт: у новобудові чи вторинному житлі?

– У новобудові менше демонтажних робіт, тому простіше.

– На чому можна зекономити, коли робиш ремонт, а на чому – ні?

– Не варто економити на сантехніці та, звичайно ж, на власній безпеці, тому краще купити проводку й кабелі, а також системи прокладки кабелю хорошої якості та від перевіреного виробника.

– Який повинен бути мінімальний бюджет у замовника?

– Це залежить від роботи, яку він хоче замовити. Ми робимо не тільки ремонти «під ключ», а й окремі роботи. Це можуть бути навіть тільки окремі штукатурні роботи, або укладання плитки, ламінату. Бюджет у клієнта може бути різний, але наша компанія приємно здивує лояльними цінами при якісному та відповідальному підході до ремонту.

– Говорять, коли купуєш квартиру в новобудові, стільки ж грошей доведеться витратити на її ремонт…

– Ні, звісно, можна витратити менше. Часто більше витрачають тоді, коли приймають рішення робити ремонт власними силами та на кожну роботу міняють бригади робітників. І нерідко наступні робітники переробляють щось за попередніми. Тоді ремонт може вийти навіть дорожчим, ніж сама квартира. Коли ремонт виконує одна компанія від початку й до закінчення, вона може робити знижки та вигідні пропозиції.

– Чи існує мода у ремонтних роботах?

– Це питання стосується у більшості до роботи дизайнера. А якщо стосовно, наприклад, стін, то шпалери вже не такі популярні, як раніше, і найчастіше замовники фарбують стіни. Адже грамотно вибраний матеріал дозволить створити необхідне рішення для будь-якого приміщення: стримані матові фарби для комерційних просторів, або, наприклад, фантазійний шовковий ефект для спалень.

– Ви відразу розраховуєте кінцеву ціну за ремонт приміщення?

– Звісно, можна одразу розрахувати приблизну суму, скільки буде коштувати ремонт за 1 кв. м. Наша компанія — за коректне складання кошторису, щоби рахунок за ремонт квартири, або комерційного приміщення не став для замовника несподіванкою.

– Чому краще довіряти агентству, ніж робити ремонт власноруч?

– Це перш за все – якість робіт. Майстри у нашому агентстві перевірені роками, а якщо хтось шукає майстра за об’явою, його досвід та вміння перевірити вкрай складно. Також якщо певні роботи будуть зроблені неякісно, то переробити це буде коштувати як зайвого часу, так і грошей.

Основний плюс співпраці з фірмою PROSTIR - це зручність. Обираючи PROSTIR, ви обираєте єдиного підрядника, який візьме на себе весь спектр робіт. Вам більше не потрібно буде витрачати час на пошук оголошень, порівняння цін і умов, та прийняття рішень.

Для консультації та зв’язку дзвоніть за номером +38(093) 006-19-13
Сайт: https://prostir.info

Поліна МОГІНСЬКА

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13