У Чернігові стартувала програма навчання для підприємців «Бізнес-акселератор»

2021-10-26 08:07

Протягом трьох тижнів учасники програми, яку розробила Агенція регіонального розвитку Чернігівської області спільно з Департаментом економічного розвитку облдержадміністрації, отримуватимуть менторську, інформаційну підтримку і допомогу. На них очікують 12 семінарів, нові знання, ком’юніті однодумців і нові знайомства. І, звісно, вони отримають сертифікат про навчання, розповідає Новий Чернігів. 

Серед учасників «Бізнес-акселератора», що проходить на базі Агенції регіонального розвитку, – як підприємці-початківці, так і ті, хто вже має власний бізнес і хоче отримати нові знання. Впродовж всієї акселерації  їх навчатимуть відібрані спеціалісти з багатьох галузей – тренери з комунікацій, експерти з діджиталізації, професійні HR-ри, фінансисти, СММ-менеджери, а головне, кожному учаснику надаватимуться послуги досвідчених менторів– успішних підприємців, які свого часу також розпочинали бізнес з нуля. 

Серед підприємців – виробники предметів з дерева, виробники домашнього текстилю, власники приватних освітніх закладів, арт-галереї, мережі магазинів подарунків тощо.

Аспірантка педагогічного університету Ярослава Крамаренко давно мріє стати підприємницею і створити власний стабільний бізнес. У неї немає досвіду, проте є ідеї, як змінити культурне життя Чернігова на краще. З чого ж розпочати свою справу, де віднайти і як зацікавити інвесторів та досягти поставленої мети? Відповіді дівчина шукатиме на «бізнес-акселераторі». 

У розвитку власної справи вагому роль відіграють соціальні мережі, створення якісного контенту і просування товарів і послуг в мережі Інтернет, вважає Михайло Брижко. Більше 7 років він вивчає ефективне поєднання основ бізнесу і діджиталізації. Він – один із тренерів програми.

Серед запрошених викладачів і Марія Куровська – сертифікований тренер з цілепокладання та ефективності. На «Бізнес-акселераторі» вона буде вести модуль про  софт скілз – розповідатиме про комплекс спеціальних навичок, що відповідають за успішну участь у робочому процесі.

Навчання відбувається в межах Програми підтримки місцевого підприємництва. Одна з найголовніших цілей організаторів, аби учасники будували і розвивали власні справи у Чернігові, створювали додаткові робочі місця і сплачували податки до місцевих бюджетів.

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13