Фестиваль СІМ’Ї!

2019-09-13 09:43

Сім’я – таке маленьке слово, але який глибокий зміст…

У ньому поєднуються весь Всесвіт, любов і ніжність. Побудувати сильну та щасливу родину дуже складно, але це можливо, бо всі хочуть повертатися додому, де лунає дитячий сміх, на кухні готується смачна вечеря, а батько з малечею складають із лего нову модельку машини або читають книжку.

Думаємо, багато хто може згадати про традиції своєї родини, особливо відпочинку на свіжому повітрі або прогулянок містом. Тому в суботу на Алеї Героїв відбулася зустріч для всіх свідомих громадян – фестиваль СІМ’Ї. Для родин, які вирішили взяти в ньому участь, була різноманітна програма. Охочі змагалися в конкурсах, діти побували на цікавих майстер-класах: ліпленні, оригамі… Навіть поліція приєдналася та навчала дітей, як правильно переходити дорогу: в яких ситуаціях слід рухатися, а в яких – почекати. Всі залюбки фотографувалися на відведених локаціях.

Головною метою заходу була пропаганда щасливої та гармонійної сім’ї. Організатори потурбувалися, щоб усі мешканці нашого міста згадали про сімейні цінності, традиції відпочинку всією родиною. В наш час рідко можна зустріти сім’ю, котра не прагне збудувати саме своє маленьке й тепле гніздечко, де буде комфортно всім. Хочеться більше популяризації сімейних цінностей та демографічного зростання і в нашому Чернігові, і в області, та й загалом у світі. 
 

Інші новини:


Що віщує Кассандра Молодіжному театрові?

Молодіжний театр розпочав свій 37-й театральний сезон. І ось прем’єра. «Кассандра» за твором Лесі Українки. До речі, авторці цього року 150 літ із дня народження.

2021-09-21 08:27