Агенція нерухомості «Prostir» – про мрію, а не про бізнес

2021-10-13 09:25

Одного ранку ви прокинетеся, заварите чашечку запашної кави та, проскроливши стрічку Фейсбука, визирнете у вікно, а потім глянете довкола себе.

Ви побачите звичний вид з вікна, почуєте набридливих сусідів, згадаєте, що слід було би викликати майстра і полагодити кран. Та потім задумаєтеся й захочете нарешті все змінити, щоби прокидатися зранку та милуватися красивим краєвидом, вітатися з сусідами та вести цікаві бесіди на життєві теми і більше ніколи не слухати, як дратівливо крапає з крану. Одного разу вам захочеться продати свою квартиру й натомість придбати квартиру мрії.

На власному досвіді: обміняти 22 кв.м. на 72 кв.м. та відкрити свою агенцію

Десять років тому молода 23-річна Анжеліка також захотіла все змінити й отримати більше, ніж вона мала. Одного разу дівчина вирішила обміняти свою невелику «однушку» в 22 кв. м. на першому поверсі на щось більш вигідне і певний час потому придбала 3-кімнатну квартиру в 72 кв. м. Ні, це не були чарівники-ріелтори, які допомогли Анжеліці, як у добрій казці. Навпаки, все, що могли запропонувати дівчині в агенціях нерухомості – всього-на-всього додаткові 5-6 кв. м.

Дівчина вирішила піти ва-банк та зробити все власноруч. «За 1,5 року я дійшла висновку, що з такими ріелторами, які взагалі не заглиблюються в мою проблему, нічого не вийде. Я розуміла, що самостійно не впораюся, тому що треба володіти певними навичками, розумінням та знаннями в цій області. Я залишила роботу юристом та влаштувалася в агенцію нерухомості, аби всьому навчитися. Я розвивалася як спеціаліст, постійно спілкувалася з професіоналами, вивчала аналітику, обговорювала різноманітні варіанти. Разом із колегами ми продали мою нерухомість, а натомість підібрали за ті самі гроші варіант набагато більше й краще».

Так Анжеліка Кобелева-Лискова втілила свою мрію та вирішила допомагати іншим. Через 4 роки спільно з Геннадієм Лисковим пара заснувала власну Агенцію нерухомості «Prostir».

Більше, ніж просто колеги й партнери

Анжеліка і Геннадій – не лише партнери по бізнесу, вони ще й партнери по життю. І не з чуток знають, що таке власний дім, в якому хочеться жити, облаштовувати родину та будувати майбутнє. І як непросто такий дім знайти.

Геннадій – людина-прагматик і поєднує в собі всі ті якості, які потрібні, щоби досягти поставлених цілей. Він – справжній професіонал своєї справи: добре знає людей, вміє чітко визначати побажання клієнтів, тому відповідає за переговори та фінансовий бік справи. Геннадій або якісно й дорого продає, або дуже вигідно купує, або і те, й інше одночасно. Продати квартиру дорожче? Не питання, Геннадій укладе таку угоду, що ви отримаєте за свою нерухомість максимальну суму. Купити квартиру, добре зекономивши? Геннадій зробить усе можливе й неможливе.

Анжеліка – навпаки, творча половина агенції. Створення «продукту», реклама, візуальний ряд, аналітика і вся рутинна робота – на ній. Вона знає, як зробити з вашої квартири «цукерочку», яку захочеться купити за великі гроші.

Разом Анжеліка і Геннадій – це дуже вдалий союз раціонального та емоційного. Тому «Prostir» – набагато більше, ніж просто агенція: це стабільність, індивідуальний та відповідальний підхід до роботи з кожним, це «надійні руки», яким ось вже 10 років клієнти довіряють свою нерухомість.

Переваги співпраці з Prostir: вирішуємо усі проблеми

Вирішуємо усі проблеми – беремося за складні угоди з нерухомістю. «Хороший ріелтор вирішить будь-який конфлікт, а професійний – допоможе запобігти його».

Сьогодні «Prostir» – це професіонали з більш ніж 10-річним досвідом на ринку ріелторських послуг. Наразі це два висококласних спеціалісти з продажу нерухомості та команда з більш ніж 1000 перевірених партнерів по всій Україні, що забезпечують сервіс високого рівня.

Щоб уникнути відповідних складнощів у вашому житті, найкраще довірити цю справу професійному агентству з нерухомості, а вказані правочини проводити у супроводі досвідченого представника агентства, який не перший день працює на ринку нерухомості та цінує свою репутацію.

+38 063 222 00 02
prostir.agency@gmail.com

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21