У Лукашівці відзначили День села

2021-10-13 08:27

Святкування Дня села символізує любов до рідного краю, до його колишніх і нинішніх героїв, його історії та культури. Тож плеяду справжніх народних свят населених пунктів Іванівської територіальної громади продовжила Лукашівка.

2 жовтня село Лукашівка згуртувало усіх дружньою родиною на святкування Дня села. На заході зібралися найрідніші люди – ті, які працюють заради добробуту їхньої Лукашівки, які тут  живуть і своїми справами уквітчують свою маленьку батьківщину. Сюди з'їхалися ті, хто тут народився і виріс, у кого тут залишилися батьки та близькі родичі. На урочистості й веселощі прийшли жителі із навколишніх населених пунктів.

Привітати мешканців села на святковий захід завітали перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш та депутати обласної ради Григорій Ткаченко і Юлія Гребнєва. У виступах гостей звучали слова вдячності за збереження традицій і звичаїв, побажання миру, добробуту, успіхів, процвітання та усіляких гараздів. Йшлося про те, що досягнення, якими багате село, складаються зі щоденної праці, знань і талантів його мешканців, а в такі свята, як День села, кожен відчуває себе частиною великої родини.

Цього дня згадали і тих, хто захищав країну на Сході, й ушанували хвилиною мовчання загиблих земляків.

Артисти художньої самодіяльності подарували лукашівцям прекрасний концерт, відбулися спортивні змагання з міні-футболу, волейболу та настільного тенісу. Завдяки фінансовій підтримці Григорія Ткаченка, були організовані розваги для дітей та смачне частування. Завершилося свято вогняною містерією Чернігівського колективу «Reiton Fire Show».

Фото з ФБ-сторінки Григорія Ткаченка

Інші новини:


Запобігти страшній недузі

У  Всесвітній день боротьби з раком молочної залози варто вкотре привернути увагу суспільства до проблеми цього захворювання. Адже цей вид раку посідає перше місце в структурі онкологічної захворюваності у жінок. І в зоні ризику − кожна представниця прекрасної статі репродуктивного віку.

2021-10-25 11:53