Викрили незаконний арсенал

2019-09-13 09:32

У Чернігівській області викрито і блоковано протиправне зберігання та збут зброї й боєприпасів.

Оперативники Служби безпеки України встановили, що приватний підприємець із обласного центру незаконно зберігав військові засоби ураження для реалізації, зокрема через мережу Інтернет. Під час санкціонованих слідчих дій у гаражному приміщенні та помешканні фігуранта справи правоохоронці вилучили три кулемети Дегтярьова (піхотні), чотири гвинтівки калібру 7,62 мм, прицільний пристрій до переносного протитанкового ракетного комплексу «Метис», понад 1200 набоїв різного калібру, глушники до автомата АК-74. Також виявлено вибухонебезпечні предмети, ударно-спускові механізми до автомата АКМ, комплектуючі до різної зброї та устаткування для відновлення й переобладнання засобів ураження.

Вилучену зброю та боєприпаси направлено на експертизу. У межах відкритого кримінального провадження триває досудове розслідування для притягнення зловмисника до відповідальності. Перевіряється інформація на премет можливого надходження засобів ураження з району проведення ООС.

Викриття проводилося спільно зі слідчими поліції під процесуальним керівництвом прокуратури Чернігівської області.

Інші новини:


Запис онлайн чи жива черга?

Сьогодні ми розкажемо, які зміни у зв’язку з медичною реформою відбулися з 1 вересня 2019 року в комунальному некомерційному підприємстві «Дитяча поліклініка №1» Чернігівської міської ради. Докладніше про це розповіла заступник головного лікаря з медичної частини Наталія Крючко.

2019-09-16 10:08