ТОВ «Данівка-Агро» дбає і про пайовиків, і про землю

2021-10-07 09:08

Це слова менеджера товариства Наталії Андріївни Іванченко. А вона добре знає не тільки свою справу, а й настрої та думки пайовиків про аграрне підприємство, якому вони здали в оренду свої паї. 

Наталія Андріївна працює безпосередньо з пайовиками. Нещодавно ось закінчили видавати зерно на паї – пшеницю та овес. Старалися, говорить Наталія Андріївна, аби людям було зручно. Привезли готове зерно в мішках, декому ще й додому доставили, хто того потребував. Є ж самотні жіночки, бабусі, котрим не під силу самим транспортувати. Дозріє кукурудза, то знову привезуть зерно на паї. Торік на пай видавали тонну 400 кілограмів. Цьогоріч приблизно буде так само. Якщо ж людині зерно непотрібне, то вона отримає гроші. Тут є вибір. Тим більше, що цьогоріч орендна плата збільшилася, а ціна на зерно – зі знижками.

«Чим я займаюся ще, – каже Наталія Андріївна, – це договорами. Ми їх тут у Данівці в офісі підприємства складаємо, друкуємо і видаємо. Записуємо ось пайовиків на осінню оранку. Загалом, оре городи «Данівка-Агро» за дуже вигідною ціною – 8 гривень за сотку. Так само коштує і обмоліт зернових на городах».

За освітою Наталія Андріївна ветеринар. Працювала і за фахом, і завідувачкою ферми, і складами відала. І все то робота в колективі. Тому з людьми пані Наталія вміє знайти спільну мову. 

Робочий день у неї ранній. Нема ще восьмої години, а вона вже в кабінеті. Бо пайовики – теж ранні пташки. Їх у Данівці та Курганському – майже 400 осіб. Люди постійно приходять, бо у кожного своя справа. «Треба гроші наперед – ми даємо, – підкреслює Наталія Андріївна. – Як на лікарню, так і на сіно, на паливо. Людям подобається, що про них усіляко дбають». 
Наталія Андріївна каже, що чимало людей думають продавати землю. «Данівка-Агро», яка входить у групі-продажу можна починати оформлювати просто в офісі. Як і паї, що переходять дітям у спадок. Юрист працює на місці. Вона готує всі документи. Звісно, хто хоче, може й сам цим займатися. Але переважна більшість звертається до юриста у данівському офісі. так само можна тут договір купівлі-продажу оформити. Людям залишиться тільки поїхати до нотаріуса. 

«На землях Данівки ТОВ «Данівка-Агро» , – розповідає Наталія Андріївна. – вирощує кукурудзу, соняшник, пшеницю та ячмінь. Пайовиків щороку додається. Бо компанія запроваджує новітні технології в землеробстві, не спустошує землю. Не «захоплюється» хімією, бо дбає, аби в порядку були пасовища і городи селян. Тобто тут думають про майбутнє і свого агропідприємства, і всієї громади. Адже ми до людей прихильні. І старостату допомагаємо. З ремонтами приміщень, іншими справами. І всім пайовикам, наприклад, до Великодня є особливі подарунки. І дітям на їхні шкільні свята. Дивлячись на роботу компанії, відтак стає зрозумілим – «АгроЗем Холдинг» – соціально відповідальний бізнес». 

Людмила ПАРХОМЕНКО

Інші новини:


Запобігти страшній недузі

У  Всесвітній день боротьби з раком молочної залози варто вкотре привернути увагу суспільства до проблеми цього захворювання. Адже цей вид раку посідає перше місце в структурі онкологічної захворюваності у жінок. І в зоні ризику − кожна представниця прекрасної статі репродуктивного віку.

2021-10-25 11:53