Вітаємо українського Міні Містера України – Кирила Лаврищева!

2021-10-05 16:27

Бути зіркою – класно, почесно, але дуже не просто. Кирилові Лаврищеву, третьокласникові Чернігівського ліцею №15, учасникові Модельного агентства «Defile Models’City», яке працює в Чернігівському Міському палаці імені Радченка, – це вдалося.

Минулих вихідних він виборов золотий кубок та корону переможця – Міні Містера України – на дитячому конкурсі Mini Miss & Mister Ukraine 2021. 

Конкурс був присвячений Дню Незалежності України. Президентка та організаторка цього конкурсу, який відбувся вже 23-й раз, – Наталія Ковальова. 

Займалася з Кирилом і готувала його до зіркових змагань Янітта Мушинська – керівниця ГО «Міжнародне креативне творче об’єднання «Академія для зірок», директорка Модельного агентства «Defile Models’City», де Кирило Лаврищев займається вокалом та як топ-модель.

Фінал конкурсу відбувся у Києві в Концерт Холі «Caribbean Club». Участь у ньому взяли 33 дітей із усієї України. Головне завдання – «Моя сім’я» – було національним і патріотичним.

Також діти взяли участь у показах одягу відомого українського дизайнера Андре Тана, який від юних учасників був у захопленні.
А тематикою конкурсу стала казка – «Аліса в країні чудес». Для цього батьки й діти готували яскраві костюми, казкові епізоди. І дуже старалися.

Загалом шоу вийшло яскравим, просто феєричним. І зоряне журі теж дуже старалося оцінити всіх учасників у своїх номінаціях. Тому жодна дитина не залишилася без корони. 

А наш Кирило приїхав до Чернігова з головною короною та золотим кубком! 

Який він, Кирило Лаврищев? Хлопчик добре навчається, гарно співає, любить спорт. І своїх домашніх тваринок – йорка Алісу та двох котиків-сфінксів – Марса і Луну. Він креативний, творчий і старанний. 

Отож вітаємо від душі переможця! Так тримати! І так продовжувати!

Конкурс же показав головне – що в нашій країні є дуже розумні, яскраві, талановиті у різних сферах діти. Готові розвиватися і знайти себе для нової і щасливої України!

Людмила ПАРХОМЕНКО

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13