За підробку – в бан

2021-10-05 16:20

МОЗ пропонує позбавляти бюджету лікарні, в яких підробляють документи по COVID-19.

Міністерство охорони здоров'я звернулося до органів місцевої влади з пропозицією відстороняти від роботи керівників медустанов, в яких правоохоронці зафіксували факт підробки COVID-сертифікатів або паспортів вакцинації, повідомляє Суспільне.

У разі, якщо співробітники медзакладу будуть порушувати законодавство, то міністерство ініціюватиме анулювання ліцензії й розірвання контракту з лікарнею. Таким чином, її перестануть фінансувати з держбюджету.

Про це під час брифінгу заявила заступниця міністра охорони здоров’я з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Марія Карчевич.

Також вона зазначила, що з початку 2021-го відкрито 350 кримінальних проваджень за підробку документів по COVID-19.
За словами начальника Департаменту кіберполіції Національної поліції Олександра Гринчака, 94% інтернет-ресурсів, які пропонують підробити довідки по COVID-19, є обманом. За фактом підробки документів поліція провела 140 обшуків, пред'явлено 85 підозр, 53 ресурси заблоковані. Гринчак стверджує, що правоохоронці встановили вже 1750 осіб, які скористалися послугами шахраїв.

Інші новини:


Красивий бізнес, який не здався, першим відкрився після активної фази бойових дій, навчає своїх та надихає жінок Чернігова

П’ять років тому відкрився відомий чернігівський магазин жіночого одягу, взуття та аксесуарів "KriStal" (проспект Перемоги, 119А). За цей час його вподобало багато чернігівок (і не тільки!). І ось воно, свято першого ювілею. На ньому побували давні й нові друзі, прихильниці магазину, бізнес-пані й панянки, котрі постійно приходять сюди за стильними речами, привітним та професійним обслуговуванням, консультаціями й обов’язково – за гарним настроєм.

2022-08-16 08:55