Корюківська громада виділила 65 тисяч гривень на проєкти школярів

2021-10-04 07:21

У Корюківській громаді Чернігівської області навчатимуть підростаюче покоління бути небайдужими до свого краю, ініціативними та активними жителями громади вже зі школи. Саме з цією метою було запроваджено Шкільний бюджет участі та виділено кошти з міського бюджету на реалізацію ідей школярів.

У конкурсі беруть участь учні 5-11 класів. Він проводиться у два етапи. На першому школярі розробляють проекти, а потім самі ж голосують за них всередині школи. Після цього відбувається реалізація проєктів-переможців. Модерація проєктів здійснюється за участі адміністрації школи. Кожна школа має бюджет 5 000 гривень на пропозиції учнів.

Проєкти мають бути спрямовані на покращення умов навчально-виховного процесу. Автор проєкту може подавати не більше ніж один проєкт, реалізація якого відбуватиметься за рахунок коштів шкільного громадського бюджету. Подача проєктів триватиме з 1 по 14 жовтня 2021 року.

Проєкти подають учні й вони ж голосують за те, які проєкти переможуть. Після перевірки його на відповідність вимогам положення, комісія допускатиме ідею до голосування. Проголосувати за шкільні проєкти можна буде як в паперовому, так і в електронному вигляді. Кожен учень може голосувати не більше, ніж за один проєкт Бюджету участі. Термін голосування: з 1 по 19 листопада 2021 року.

Ідеї Шкільного бюджету участі можуть бути будь-якими. Цікавими прикладами проєктів школярів є такі: фестиваль молодіжного кіно, «соціальна лавка» з сонячними батареями та розетками, де учні можуть зібратися та зарядити свої гаджети;  облаштування шкільного подвір’я, тенісний корт, спортзони для ігор; встановлення вуличних тренажерів, велопарковок, «зелених зон»; осучаснення шкільних їдалень, спортзалів, і роздягалень; поліпшення матеріально-технічного оснащення; створення зон відпочинку на пришкільних територіях та в приміщеннях; тощо.

Інші новини:


Запобігти страшній недузі

У  Всесвітній день боротьби з раком молочної залози варто вкотре привернути увагу суспільства до проблеми цього захворювання. Адже цей вид раку посідає перше місце в структурі онкологічної захворюваності у жінок. І в зоні ризику − кожна представниця прекрасної статі репродуктивного віку.

2021-10-25 11:53