У Менської громади буде власний бренд

2021-10-01 07:13

Таке рішення було, зокрема, прийняте на черговому засіданні виконавчого комітету Менської міської ради. Члени виконавчого комітету прийняли рішення про проведення в Менській громаді конкурсу «Бренд Менської громади (емблема та гасло) і затвердили Положення про його створення, повідомляється на сайті Менської міської ради. 

Мета створення бренду – ідентифікація Менської громади, підкреслення її автентичності, створення власного іміджу, що допомагає вирізнятися серед інших громад. Це також надає можливість поліпшувати імідж громади на місцевому і національному рівнях, залучати інвестиції та співпрацювати з новими підприємствами, зберігати і розширювати діючі підприємства, сприяти просуванню місцевих програм.

Інші новини:


Запобігти страшній недузі

У  Всесвітній день боротьби з раком молочної залози варто вкотре привернути увагу суспільства до проблеми цього захворювання. Адже цей вид раку посідає перше місце в структурі онкологічної захворюваності у жінок. І в зоні ризику − кожна представниця прекрасної статі репродуктивного віку.

2021-10-25 11:53