Танцювальний колектив із Бобровиці здобув перемогу на Міжнародному фестивалі

2021-10-01 07:20

25 вересня 2021 року народний аматорський хореографічний колектив «Ярославна» (керівник Оксана Терещенко) взяв участь у Міжнародному фестивалі з хореографії та черлідингу «Freedom Flights -2021», який проходив у м. Ніжин.

Головою журі був провідний майстер сучасного танцю та прогресивної балетної режисури Європи, відомий хореограф, український балетмейстер та зірковий суддя талант-шоу «Танцюють всі», головний балетмейстер театру «Київ Модерн-балет», заслужений діяч мистецтв України, лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка 2016 року Раду Поклітару.  

Танцівники з Бобровиці здобули І місце у  категорії Dance show із номером «Грація танцю» та VI місце у категорії Adults Dance show з номером «Lovi it ритм».

Вітаємо та побажаємо творчої наснаги і подальших перемог!

Фото з сайту Бобровицької міської ради

Інші новини:


Красивий бізнес, який не здався, першим відкрився після активної фази бойових дій, навчає своїх та надихає жінок Чернігова

П’ять років тому відкрився відомий чернігівський магазин жіночого одягу, взуття та аксесуарів "KriStal" (проспект Перемоги, 119А). За цей час його вподобало багато чернігівок (і не тільки!). І ось воно, свято першого ювілею. На ньому побували давні й нові друзі, прихильниці магазину, бізнес-пані й панянки, котрі постійно приходять сюди за стильними речами, привітним та професійним обслуговуванням, консультаціями й обов’язково – за гарним настроєм.

2022-08-16 08:55