8 гривень. Від сьогодні подорожчав проїзд у тролейбусах і маршрутках Чернігова

2021-10-01 07:14

Відповідне рішення ухвалив виконком Чернігівської міської ради на позачерговому засіданні 29 вересня. 

Вартість проїзду в маршрутках та тролейбусах становить вісім гривень. Однак, при сплаті транспортною карткою квиток у тролейбусі обійдеться в 6 гривень.

Учні протягом навчального року за проїзд в маршрутках платитимуть 4 гривні за наявності учнівського квитка, а в тролейбусах, якщо є учнівський і електронний квитки — 3 гривні.

З основних чинників підвищення: збільшення цін на паливо та електроенергію. Як зауважив заступник Чернігівського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Віктор Геращенко, тариф у 8 гривень — є середнім по країні. В деяких обласних центрах, зокрема в Дніпрі та Вінниці, проїзд у громадському транспорті коштує 10 гривень.

Інші новини:


"Сьогодні у нас новий відлік часу, і ми, попри все, рухаємося вперед"

Найкращим подарунком на нещодавній день народження для голови Чернігівської обласної ради Олени Дмитренко був прапор артилерійської бригади. "Артилеристи - справжні боги війни, - говорить пані Олена. - Я мала щастя з ними познайомитися. Наразі вони знову повертаються на бойові позиції. Це - нереальні хлопці, які щодня ризикують своїм життям, але в них зовсім немає помпезності. Немає такого: “Я - герой-захисник!" І стукання себе в груди. Амбіції - це не про них. Вони просто живуть тим, що захищають нас. Спілкуючись із такими воїнами, змінюєш свою думку про все, розумієш, наскільки у нас є круті ЗСУ-шники. І відчуваєш невимовну повагу. Бо вони просто роблять те, що мають робити, і йдуть до перемоги".

2022-08-09 16:42