Підтримка потужного підприємства – запорука розвитку успішної громади

2021-09-27 05:25

Найбільшим бюджетоутворюючим підприємством Новобасанської територіальної громади є ТОВ «Наташа-Агро», надходження від якої до бюджету громади становлять більше 20 млн. грн.

Завдяки ефективному господарюванню розвиваються не тільки підприємства, а й розквітають громади, на території яких вони працюють. Розвиток підприємства – це прямі інвестиції в громаду.

Таким прикладом є діяльність ТОВ «Наташа-Агро», що входить до складу Українського Аграрного Холдингу. Завдяки соціальній відповідальності компанії, яка є бюджетоутворюючим підприємством Новобасанської територіальної громади, виконано безліч соціальних проєктів. 

Зокрема, товариством проведено поточний ремонт кабінету центру надання соціальних послуг та облаштовано кабінет для директора комунального підприємства в Новому Бикові, закуплено будматеріали для ремонту адмінбудівлі, придбано кавомашину для працівників Новобасанської сільської ради. 

Не забуває підприємство і за дороги: власним коштом проведено поточний ремонт вул. М. Полонського в Новій Басані. Взимку активно розчищаються вулиці технікою підприємства. Та й, загалом, необхідною технікою підприємство забезпечує за першою потребою. 

Співпраця закладів освіти і аграріїв триває вже багато років і приносить плідні результати. Допомога закладам освіти стала традиційною:, забезпечення закладів освіти технікою, меблями, наочністю, ремонт шкільної їдальні Новобасанського ЗЗСО І-ІІІ ступенів… І це лише невеликий перелік турботи про підростаюче покоління. 

Зворушливим та незабутнім стало свято першого дзвоника для школярів, де представники агропідприємства привітали першокласників та вручили ранці, повністю укомплектовані шкільним приладдям. Не забуває товариство і про культуру: значну підтримку відчуває народний аматорський хор «Колорит». Забезпечує підприємство і проведення масових заходів, Днів села. Екологія теж є пріоритетом: власною технікою підприємство ліквідувало стихійні звалища в Новій Басані.

За першими зверненнями сімейних лікарів та фельдшерів аграрії задовольнили потребу в ліках ФАПів та амбулаторії Новобасанської громади.

Не оминають і духовні потреби жителів: місцеві релігійні общини отримують необхідну фінансову допомогу в облаштуванні храмів та прилеглих територій.

Така підтримка підприємства — свідчення небайдужого ставлення до проблем громади і розуміння непересічної важливості соціального й економічного життя, стабільності та розвитку громади.

Прес-центр Новобасанської сільської ради

 

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13