Чернігів увійшов до топ-5 рейтингу міст України

2021-09-24 13:14

Чернігів посів четверте місце у рейтингу найкращих міст України за результатами щорічного Українського муніципального опитування Міжнародного республіканського інституту. Результати дослідження оприлюднило видання «Новое время». 

Місто, яким вже другий термін керує Владислав Атрошенко, має індекс 3,3 із 5 балів. Індекс враховує низку показників, серед яких — якість доріг, стан екології в місті, медицина, освіта, парки, каналізація та інші. 

Найвищий показник задоволеності мешканців тими послугами та комфортом, що забезпечує їм міська влада, у 2021-му отримала Вінниця. За Вінницею розташувався Луцьк, чия економіка насичена грошовими переказами трудових мігрантів з Польщі. Далі йдуть Івано-Франківськ, у якому відбувається істотне зростання зарплат, а також Чернігів, що значно покращив свої показники. 

Чернігів також став найкращим містом у категоріях «публічні парки та сквери» і «каналізація». 

Мер Чернігова Владислав Атрошенко – один із лідерів за рівнем підтримки серед міських голів країни. На місцевих виборах 2020 року він переміг у першому турі, отримавши 77,5% голосів виборців.
 

 

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13