Стоп-булінг!

2019-09-12 12:57

Булінг (англ. bullying) – загальний термін, яким позначають систематичні переслідування з образами, цькуванням, упереджене ставлення.

Ми завжди вважали, що саме школярі застосовують булінг до однолітків, однак наразі набирає обертів булінг учителів. Тому таке питання, як «стоп-булінг», стосуватиметься саме викладачів.

Марія Прохоренко – учениця 11-го класу та перша спікерка заходу. Вона продемонструвала відео, де дівчата у школі не займаються на уроках, а навпаки – заважають працювати й навчатись іншим. Булінг над учителем зняли й виклали в Інтернет, де переглядів було більш ніж достатньо. Продовжуючи лекцію, Марія розповіла про види булінгу, статистику, яка може призвести до шоку!

Ще одним спікером була юристка Марина Прохоренко. Саме вона детальніше розповіла, як викладач зможе захистити себе з юридичної точки зору. Наголосила, що булінг між учителями теж існує та «практикується». Але для того, аби адміністрація звернула на це увагу, слід пам’ятати про докази, які треба пред’явити.

Зважаючи на моральний стан людини та знущання, не обійтись і без порад психолога – Анна Чепурна розповіла, як психологічно допомогти впоратися з проблемою.

Таким чином, хочемо, щоби кожен учитель, котрий стикається з булінгом, знав: він не самотній, а правильна стратегія й допомога адміністрації налагодять гармонійні стосунки між викладачами та школярами. 

Вікторія Казкова

Інші новини:


Чернігів увійшов до топ-5 рейтингу міст України

Чернігів посів четверте місце у рейтингу найкращих міст України за результатами щорічного Українського муніципального опитування Міжнародного республіканського інституту. Результати дослідження оприлюднило видання «Новое время».

2021-09-24 13:14