День міста в Прилуках

2021-09-24 13:00

18 вересня прилучани відзначили 78 річницю визволення міста від німецьких окупантів. Заходи традиційно відбулися у Сквері вічної слави, за участю місцевої влади, депутатів, учнівської спільноти та громадськості, повідомляється на сайті Прилуцької міської ради.

Понад 18 тисяч мешканців Прилук віддали своє життя на захист кордонів рідної Батьківщини за період Другої Світової війни. З кожним роком цих героїв, які поклали своє життя за мир, стає все менше. Згадуючи події тих жахливих років до присутніх від імені 12 живих прилучан-учасників Другої світової звернувся ветеран, учасник Другої Світової війни Павло Кур’ян.

Ушановуючи пам'ять визволителів, до містян звернулася Прилуцький міської голова Ольга Попенко. Вона згадувала тих, хто виборював мир на фронтах та в тилу, хто віддав власне життя на партизанській стежині.

Офіційна делегація посадовців та ветеранів міста вшанували пам’ять загиблих покладанням квітів до всіх меморіалів та пам’ятних знаків учасникам Другої світової війни.

З нагоди відзначення Дня міста в сесійній залі міської ради відбувся офіційний прийом міського голови під час якого нагороджено прилучан за вагомі досягнення в розбудові Прилук. Міський голова Ольга Попенко привітала містян та вручила Подяки міського голови й грошові нагороди.

А ввечері на жителів Прилук чекав святковий концерт і виступи відомих зірок українського шоу-бізнесу – шоумена Дмитра Коляденка та народної артистки України співачки Ірини Білик. 

Фото з офіційного веб-порталу міста Прилуки

 

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13