Делегація Чернігівщини взяла участь у роботі Всеукраїнської наради-семінару з актуальних питань децентралізації

2021-09-24 12:52

Захід відбувся під егідою Української Асоціації районних та обласних рад для представників органів місцевого самоврядування. Делегацію від Чернігівщини, до якої ввійшли очільники районних рад та громад, очолила голова обласної ради Олена Дмитренко. 

Під час пленарних сесій та дискусій учасники наради обговорили низку питань стосовно регіонального розвитку, повноважень, подальших перспектив децентралізації, зокрема Конституційних змін, питання проєктного менеджменту, інвестицій, юридичної практики вирішення спірних питань тощо. 

Також у межах наради-семінару відбулося розширене засідання Правління Асоціації. На ньому, серед іншого, розглянули подальші кроки у впровадженні децентралізації, а також фінансових гарантій діяльності районних та обласних рад.

Варто зазначити, що Всеукраїнська нарада-семінар є традиційним щорічним заходом Української асоціації районних та обласних рад, що став платформою для спілкування та напрацювання рішень органів місцевого самоврядування.
 

Інші новини:


"Сьогодні у нас новий відлік часу, і ми, попри все, рухаємося вперед"

Найкращим подарунком на нещодавній день народження для голови Чернігівської обласної ради Олени Дмитренко був прапор артилерійської бригади. "Артилеристи - справжні боги війни, - говорить пані Олена. - Я мала щастя з ними познайомитися. Наразі вони знову повертаються на бойові позиції. Це - нереальні хлопці, які щодня ризикують своїм життям, але в них зовсім немає помпезності. Немає такого: “Я - герой-захисник!" І стукання себе в груди. Амбіції - це не про них. Вони просто живуть тим, що захищають нас. Спілкуючись із такими воїнами, змінюєш свою думку про все, розумієш, наскільки у нас є круті ЗСУ-шники. І відчуваєш невимовну повагу. Бо вони просто роблять те, що мають робити, і йдуть до перемоги".

2022-08-09 16:42