Делегація Чернігівщини взяла участь у роботі Всеукраїнської наради-семінару з актуальних питань децентралізації

2021-09-24 12:52

Захід відбувся під егідою Української Асоціації районних та обласних рад для представників органів місцевого самоврядування. Делегацію від Чернігівщини, до якої ввійшли очільники районних рад та громад, очолила голова обласної ради Олена Дмитренко. 

Під час пленарних сесій та дискусій учасники наради обговорили низку питань стосовно регіонального розвитку, повноважень, подальших перспектив децентралізації, зокрема Конституційних змін, питання проєктного менеджменту, інвестицій, юридичної практики вирішення спірних питань тощо. 

Також у межах наради-семінару відбулося розширене засідання Правління Асоціації. На ньому, серед іншого, розглянули подальші кроки у впровадженні децентралізації, а також фінансових гарантій діяльності районних та обласних рад.

Варто зазначити, що Всеукраїнська нарада-семінар є традиційним щорічним заходом Української асоціації районних та обласних рад, що став платформою для спілкування та напрацювання рішень органів місцевого самоврядування.
 

Інші новини:


Приголомшливий успіх чернігівських плавців на чемпіонаті світу

Чернігівські плавці з інвалідністю вибороли 2 золоті та 11 срібних нагород на 1-му Чемпіонаті світу з плавання на короткій воді серед спортсменів з порушеннями слуху. Змагання проходили з 13 по 21 листопада у місті Ґлівіце (Польща), повідомляє Новий Чернігів.

2021-11-29 08:31