Вже третю Олімпійську алею висаджено на Чернігівщині

2021-09-20 11:05

Продовжуючи нещодавно започатковану традицію на честь відзначення 30-річчя Національного олімпійського комітету України та 20-ї річниці створення відділення НОКу в Чернігівській області, сьогодні у Новгород-Сіверському відбувся черговий спортивно-масовий захід та урочисте висадження третьої Олімпійської алеї.

До відзначення ювілейних дат разом із місцевими жителями долучилися перший заступник голови обласної ради, перший заступник голови відділення Національного олімпійського комітету України в Чернігівській області, учасниця трьох Олімпійських ігор, заслужений майстер спорту України Ніна Лемеш та майстер спорту міжнародного класу з боксу, бронзовий призер чемпіонату Європи, учасник Олімпійських ігор Дмитро Митрофанов.

Ніна Лемеш подякувала особисто Людмилі Ткаченко та усій команді міської ради, членам місцевого спортивного осередку за ту роботу, яка ведеться щодо розвитку фізичної культури і спорту в громаді.

– Новгород-Сіверщина є однією з провідних у спортивних досягненнях регіону і ми пишаємося тими перемогами, які досягли ваші спортсмени у боксі, спортивній і художній гімнастиці, легкій атлетиці. До складу команд Олімпійської збірної України входить близько 500 спортсменів з Чернігівщини і достойне місце серед них займають представники Новгород-Сіверської землі, - зазначила Ніна Лемеш.

Від імені депутатського корпусу обласної ради керівниця привітала усіх учасників святкового зібрання із Днем фізичної культури і спорту, який нещодавно відзначався, й побажала тренерам та їх вихованцям яскравих перемог та гарних результатів. Ніна Лемеш також виконала приємну місію, нагородивши за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту та популяризацію олімпійського руху на Чернігівщині представників спортивного активу громади.

У межах заходу відбулись показові виступи спортсменів з художньої гімнастики, хортингу, футболу, а також всі охочі мали змогу долучитися до виконання фізичних вправ та разом з видатними спортсменами потренуватися під бадьору музику під час Олімпійської руханки.

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21