Із вогнем у серці

2021-09-20 10:56

Сьомий рік поспіль Чернігівська регіональна торгово-промислова палата відзначає найбільш успішних підприємців Сіверського краю, які своїми досягненнями внесли вагомий внесок в економічне та соціальне життя регіону. Днями у Чернігові відбулося нагородження кращих підприємців 2021 року і вручення їм відзнак «Підприємець року». Традиційно захід проходить у вересні і присвячено його Дню підприємця. 

Символ цьогорічного свята – вогонь. Президент регіональної торгово-промислової палати Костянтин Іванов вважає, що саме вогонь горить у серцях бізнесменів. Адже вони, попри ковідні перешкоди, продовжують розвивати власну справу, наповнюють місцеві бюджети, створюють додаткові робочі місця.

І саме для того, щоб поділитися прикладом досягнення успіху у кризових ситуаціях та надихнути підприємців на нові звершення й ініціативи, організатори свята цьогоріч змінили формат заходу і вирішили відзначити тих, хто протягом 2020-2021 років зумів втримати виробництво, зберегти робочі місця, використати кризові умови як можливості для організації нових напрямків бізнесу.

В урочистостях взяли участь голова Чернігівської ОДА В’ячеслав Чаус, заступник голови Чернігівської обласної ради Дмитро Блауш, Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко, представники та представниці як малого, так і великого бізнесу. Вітаючи учасників церемонії, Дмитро Блауш відзначив внесок підприємців у розвиток міста, області та всієї України. Заступник голови обласної ради подякував кожному, хто у такі складні часи працює, дає можливість працювати іншим та сплачує податки, тим самим робить вагомий внесок у розбудову нашої Чернігівщини.

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко висловив підприємцям велику вдячіність за ті зусилля, які вони докладають у роботі, та за створені нові робочі місця. «Ті успіхи, які має сьогодні наше місто – це ваші успіхи. Бажаю вам розвитку, процвітання, винахідливості та постійного руху вперед. Наснаги вам та успіхів у роботі», - зазначив він.

Генеральним партнером заходу став відомий бізнесмен, меценат та благодійник, голова Відділення Національного олімпійського комітету в Чернігівській області Валерій Куліч. Він зазначив, що був радий підтримати ініціативу Чернігівської торгово-промислової палати та її очільника Костянтина Іванова. 

– Це честь — бути причетним до свята насправді незламних, стійких та відповідальних людей – підприємців, котрі є рушійною силою економіки та країни в цілому. Щира вдячність Чернігівській ТПП за такий захід та постійну підтримку бізнесу. Нехай все буде добре. І тільки вперед, до нових звершень! – наголосив Валерій Куліч.

Фото з сайту Чернігівської обласної ради

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21