Новгород-Сіверський відсвяткував День міста

2021-09-17 15:36

16 вересня Новгород-Сіверський відсвяткував 78-річницю визволення міста від фашистських загарбників. 

У парку імені Тараса Шевченка відбувся урочистий мітинг за участю керівництва міста та району. Учасники заходу поклали квіти до братських могил, пам'ятників та меморіальних знаків на честь захисників України.

Містян зі святом привітала Новгород-Сіверський міський голова Людмила Ткаченко. 

- Новгород-Сіверський - це місто-історія, місто-легенда. Він бачив великих князів і мужніх воїнів, талановитих майстрів, непересічних вчених і яскравих постатей. Але найбільшою цінністю нашого Новгорода-Сіверського є ви - його мешканці. Всі добрі справи довкола - це результат спільної роботи нашої новгород-сіверської громади. Родюча і щедра земля багато на врожаї і таланти. Хочу подякувати всім, хто щоденною працею, дає розвиток нашому місту, нашій громаді. Дякую вам новгород-сіверці за ваше щире бажання змінити наше місто, нашу громаду на краще. Від душі бажаю всім міцного здоров'я, в сім'ях – миру і щастя, спокою душевного, миру нашій Україні, щастя нашим дітям і щастя в дітях вам. Хай Божа ласка завжди буде поруч із нашим містом. Многая літа Новгороду-Сіверському і його мешканцям! - зазначила вона в своєму виступі.

Почесні відзнаки отримали жителі, які своєю щоденною працею розвивають місто. Розділити радість святкування з жителями міста приїхали перший заступник голови Чернігівської обласної ради Ніна Лемеш, народні депутати України Максим Зуєв і Валерій Зуб, депутати Чернігівської обласної ради, Шосткинський міський голова та Понорницький селищний голова, очільники Новгород-Сіверського району.

Вітаючи ветеранів, жителів та гостей міста, Ніна Лемеш відзначила надзвичайно важливу роль Новгород-Сіверського регіону як північного блокпосту для нашого Сіверського краю і для всієї України, а також прозвучали слова вдячності міському і районному керівництву та побажання нових звершень й досягнень для розвитку і процвітання всієї громади, реалізації заповітних мрій та втілення сміливих проєктів.

У міському парку були розгорнуті виставки квітів, картин та виробів народних умільців, сільських подвір'їв – презентацій старостинських округів, виставок навчальних закладів міста.

Тут же проводились конкурси та ігри для дітей, діяли атракціони.

Тим часом на головній сцені виступали фольклорні колективи громади та гості з інших районів.

Представники програми «ДОБРЕ» та Новгород-Сіверський історико-культурний музей організували історично-пізнавальну екскурсію містом "Невідомий Новгород-Сіверський".

Також відбулася низка спортивних заходів. На свято завітав професійний футболіст, спортсмен світового рівня Віктор Хлус, який приїхав разом з командою професійних футболістів з київського «Динамо». І сьогодні на міському стадіоні відбувся товариський матч між ветеранами футбольного клубу "Динамо"-Київ та футбольною командою ветеранів міста.

Трохи пізніше на танцювальному майданчику у міському парку відбувся фестиваль фарб та кольорів.

А ввечері на площі біля міського будинку культури свято продовжилося молодіжним концертом кавер-гурту "ХітOFF", святковим фаєршоу та салютом.

Інші новини:


Приголомшливий успіх чернігівських плавців на чемпіонаті світу

Чернігівські плавці з інвалідністю вибороли 2 золоті та 11 срібних нагород на 1-му Чемпіонаті світу з плавання на короткій воді серед спортсменів з порушеннями слуху. Змагання проходили з 13 по 21 листопада у місті Ґлівіце (Польща), повідомляє Новий Чернігів.

2021-11-29 08:31