У Чернігові змагаються рятувальники з усієї України на Чемпіонаті ДСНС з легкоатлетичного кросу

2021-09-14 09:43

9 вересня на базі спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з лижного спорту Чернігівської області стартував Чемпіонат ДСНС України з легкоатлетичного кросу.

Змагання проводяться серед збірних команд регіональних управлінь та навчальних закладів ДСНС України. Загалом участь у чемпіонаті беруть 22 команди. Учасники виборюватимуть першість у декількох дисциплінах: забіги серед жінок на дистанції 1000 метрів, а також забіги серед чоловіків на дистанції 1000, 3000 та 5000 метрів.

Привітати учасників із стартом спортивних змагань завітала перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш.

– Хочу привітати усіх вас від великої спортивної родини Чернігівщини. Нехай ці траси стануть для вас легкими і такими, які допоможуть вам встановити особисті олімпійські рекорди. Успіхів і хай переможуть найсильніші, – сказала керівниця спортсменам.

Принагідно Ніна Лемеш подякувала Управлінню ДСНС України у Чернігівській області за їхній внесок у розвиток спорту в регіоні, а також пропагування здорового та спортивного способу життя серед дітей і молоді.

Також до вітань долучились заступник начальника Головного управління ДСНС України у Чернігівській області Вячеслав Вернидуб, директор Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації Андрій Шемець та начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради Андрій Дериземля.

Яскраві музичні номери спортсменам–рятувальникам продемонстрував Військово-музичний центр Сухопутних військ Збройних Сил України.

Фото з офіційного веб-порталу Чернігівської обласної ради

 

Інші новини:


Жіноча команда Білоцерківців – їм усе до снаги!

Жінки – це керівна, спрямовуюча та відповідальна сила. А ще креативна, винахідлива, весела… Епітетів можна підібрати багато. І все це – про справжню жіночу команду, яка зустріла нас у Білоцерківцях: староста сільської ради Тамара Миколаївна Лук’яненко, діловод Тамара Михайлівна Сергієнко, бібліотекарка Ольга Михайлівна Олійник і соціальний робітник Ганна Павлівна Корнійченко.

2021-09-24 10:36