У Чернігові змагаються рятувальники з усієї України на Чемпіонаті ДСНС з легкоатлетичного кросу

2021-09-14 09:43

9 вересня на базі спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з лижного спорту Чернігівської області стартував Чемпіонат ДСНС України з легкоатлетичного кросу.

Змагання проводяться серед збірних команд регіональних управлінь та навчальних закладів ДСНС України. Загалом участь у чемпіонаті беруть 22 команди. Учасники виборюватимуть першість у декількох дисциплінах: забіги серед жінок на дистанції 1000 метрів, а також забіги серед чоловіків на дистанції 1000, 3000 та 5000 метрів.

Привітати учасників із стартом спортивних змагань завітала перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш.

– Хочу привітати усіх вас від великої спортивної родини Чернігівщини. Нехай ці траси стануть для вас легкими і такими, які допоможуть вам встановити особисті олімпійські рекорди. Успіхів і хай переможуть найсильніші, – сказала керівниця спортсменам.

Принагідно Ніна Лемеш подякувала Управлінню ДСНС України у Чернігівській області за їхній внесок у розвиток спорту в регіоні, а також пропагування здорового та спортивного способу життя серед дітей і молоді.

Також до вітань долучились заступник начальника Головного управління ДСНС України у Чернігівській області Вячеслав Вернидуб, директор Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації Андрій Шемець та начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради Андрій Дериземля.

Яскраві музичні номери спортсменам–рятувальникам продемонстрував Військово-музичний центр Сухопутних військ Збройних Сил України.

Фото з офіційного веб-порталу Чернігівської обласної ради

 

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21