У Старому Білоусі відремонтували дорогу

2021-09-14 09:33

У Старому Білоусі Новобілоуської громади завершують капітальний ремонт дороги по вулиці Ковпака. Про це повідомляється на сайті громади. 

Довжина відремонтованої ділянки — 183 погонних метри, загальна вартість проведених робіт за проєктною документацією — 430,6 тис. грн. Тендер на виконання робіт виграв ФОП «Ігнатов Микола Володимирович».

Це не єдина ділянка дороги, яку відремонтовано за кошти Новобілоуської громади. На цей рік виконавчим комітетом Новобілоуської сільської ради заплановано виконання поточних робіт на близько двох десятках об’єктів (ямкові ремонти, грейдерування та висипка). 

У 2021 році також проведені ремонтні роботи другої черга частини вул. Миру в Роїщі, а найближчим часом мають розпочати ремонт частини вул. Зелена в Кошівці та частини вул. Молодіжна в Рудці.

Інші новини:


Красивий бізнес, який не здався, першим відкрився після активної фази бойових дій, навчає своїх та надихає жінок Чернігова

П’ять років тому відкрився відомий чернігівський магазин жіночого одягу, взуття та аксесуарів "KriStal" (проспект Перемоги, 119А). За цей час його вподобало багато чернігівок (і не тільки!). І ось воно, свято першого ювілею. На ньому побували давні й нові друзі, прихильниці магазину, бізнес-пані й панянки, котрі постійно приходять сюди за стильними речами, привітним та професійним обслуговуванням, консультаціями й обов’язково – за гарним настроєм.

2022-08-16 08:55