У Старому Білоусі відремонтували дорогу

2021-09-14 09:33

У Старому Білоусі Новобілоуської громади завершують капітальний ремонт дороги по вулиці Ковпака. Про це повідомляється на сайті громади. 

Довжина відремонтованої ділянки — 183 погонних метри, загальна вартість проведених робіт за проєктною документацією — 430,6 тис. грн. Тендер на виконання робіт виграв ФОП «Ігнатов Микола Володимирович».

Це не єдина ділянка дороги, яку відремонтовано за кошти Новобілоуської громади. На цей рік виконавчим комітетом Новобілоуської сільської ради заплановано виконання поточних робіт на близько двох десятках об’єктів (ямкові ремонти, грейдерування та висипка). 

У 2021 році також проведені ремонтні роботи другої черга частини вул. Миру в Роїщі, а найближчим часом мають розпочати ремонт частини вул. Зелена в Кошівці та частини вул. Молодіжна в Рудці.

Інші новини:


Жіноча команда Білоцерківців – їм усе до снаги!

Жінки – це керівна, спрямовуюча та відповідальна сила. А ще креативна, винахідлива, весела… Епітетів можна підібрати багато. І все це – про справжню жіночу команду, яка зустріла нас у Білоцерківцях: староста сільської ради Тамара Миколаївна Лук’яненко, діловод Тамара Михайлівна Сергієнко, бібліотекарка Ольга Михайлівна Олійник і соціальний робітник Ганна Павлівна Корнійченко.

2021-09-24 10:36