Нове обличчя Чернігова від «Еко Комфорт Груп»

2021-09-13 08:14

З року в рік наше місто росте, набуваючи нових рис, змагаючись з іншими містами за право називатися туристичним центром України. Безпрецедентними темпами йде будівництво, зводяться житлові мікрорайони, покликані дати чернігівцям новий рівень якості життя. А ще це  – можливість вигідно інвестувати власні кошти.

Про це та багато іншого, розмова  з керівником відділу продажів компанії «Еко Комфорт Груп» Олександром Панасюком.

– Компанія «Еко Комфорт Груп» хоча й не так давно працює на ринку нерухомості Чернігова, проте вже встигла зарекомендувати себе як надійний забудовник і партнер. Маєте чимало цікавих проєктів, серед яких ЖК  «Capital Tower». Розкажіть про нього, а також порадьте, як можна вигідно інвестувати свої кошти?

– Ринок нерухомості наразі зростає, як і попит на неї. І це один із найнадійніших і простих способів зберегти і примножити свої інвестиції. Якщо ви маєте вільні кошти, щоб придбати квартиру, то ЖК «Capital Tower» – буде дуже успішним і надійним проєктом із точки зору інвестування. ЖК «Capital Tower» – це сучасний житловий комплекс із вишуканою архітектурою у самому центрі міста біля «МакДональдсу». Тут пропонуватимуться невеликі однокімнатні квартири площею від 30 до 50 кв. м, двокімнатні – площею 50-60 кв. м. Звісно, центральна частина міста завжди дуже затребувана. За статистикою, Чернігову, як туристичному місту, необхідно мати 5-6 тисяч ліжко-місць готельного фонду. А їх наразі катастрофічно не вистачає. Тому замовити номер у готелі на вихідних практично неможливо. І це при тому, що на ринок послуг із пропозиціями оренди житла активно заходять приватні особи.  

– Які переваги отримує покупець, купуючи нерухомість у ЖК «Capital Tower»?

– Їх – чимало. Центр міста, невелика площа апартаментів, а значить, і невелика ціна на них. Ремонт таких квартир також коштуватиме недорого. Таке житло завжди має неабиякий попит, адже, повторюся, велику роль відіграє місце розташування житла – центр. Тут зручна транспортна розв’язка, поруч – кілька великих магазинів, центральний ринок. Парки, зони відпочинку – все в пішій доступності.  

– Розкажіть про концепт апарт-отелю. Що, окрім жилих приміщень, розташовуватиметься в «Capital Tower»?

– Офіси, ресторан на верхній терасі, тераси для прогулянок, на двох перших поверхах розташуються магазини і кафе, двоповерховий підземний паркінг. Тобто, купуючи житло в «Capital Tower», людина отримує одночасно і цілий комплекс супутніх послуг, включаючи навіть власний офіс неподалік від квартири. 

– «Capital Tower» – це величезний комплекс із власною інфраструктурою. Хто стежитиме за всіма процесами в споруді?

– Наша компанія «Еко Комфорт Груп» може запропонувати своїм клієнтам спеціальне програмне забезпечення – наше ноу-хау, додаток «Смарт-ЖЕК» на базі нашої управляючої компанії. Це зробить комунальний побут комфортним, а розв’язувати проблеми ЖКГ можна буде, не виходячи з дому, просто з телефону. За допомогою цього ж застосунку можна натиском однієї кнопки здавати в оренду своє паркомісце, наприклад, під час відпустки.  Таким же чином можна викликати спеціалістів із різних сервісів – клінінг, охорона, ремонт тощо. Це все буде в смартфоні.

– «Capital Tower» – це унікальний проєкт. Яка сума першого внеску для бронювання житлової площі? 

– Він складатиме 50% від вартості житла. Продажі стартують від 25 тисяч грн за квадратний метр – за умови повної оплати. Якщо квартира купується з відстрочкою платежу, вартість складатиме вже 26 тисяч грн за кв м. Хтось може сказати, що ціна – чимала, але не варто забувати, що інфляція триває, дорожчає все – в тому числі, й будівельні матеріали і вартість будівництва. Але так працює економіка і ми всі є лише заручниками ситуації. Тож якщо є вільні ресурси, їх потрібно вдало інвестувати для того, щоб не втратити їхню цінність і свої кошти. 

– Хто люди, які інвестують у вашу нерухомість?

– У Чернігові досить людей, які цікавляться такими питаннями, вони вже мають житло, котре здають в оренду. І продовжать це робити і надалі. Друга категорія – це люди, які заробили гроші і тепер шукають можливість їх інвестувати. І вони розуміють, що вкладати їх краще в нерухомість. Адже, інвестуючи в нерухомість, можна отримувати 10-12% річних від вкладених коштів. До того ж, купуючи квартиру в центрі міста, за необхідності її можна швидко продати. А ціни зростають мало не щодня. За останній рік нерухомість зросла в ціні на понад 50%. «Еко Комфорт Груп» гарантує капіталізацію при інвестуванні в наш новий проєкт – «Capital Tower».  

– Компанія «Еко Комфорт Груп» стрімко розвивається. Ваші об’єкти розташовані в кращих районах міста. Зараз ми спостерігаємо будівництво елітного комплексу «Єлецький» в історичному центрі міста. Чи є ще пропозиції придбати там житло?

– Зараз розпочато будівництво вже четвертої секції, а в перших трьох ми продали близько 70% житла. Здача першої секції відбудеться за планом – у другому кварталі наступного року. До кінця року будуть здаватися друга та третя секції. Цей ЖК розташований також у дуже цікавому місці – в історичному центрі Чернігова. Попит на таку нерухомість буде завжди, а ціна на неї тільки зростатиме. 

– Буквально на очах розбудовується новий мікрорайон Масани, серед новобудов – і ваш ЖК «Парковий». Зводиться цілий сучасний комплекс із фірмовим дизайном. Коли він прийме своїм перших мешканців? І де ще реалізуються проєкти від «Еко Комфорт Груп»?

– ЖК «Парковий» уже готується до здачі: завершується ландшафтний дизайн, облаштовуються майданчики тощо. Щодо інших об’єктів – добудовується друга секція ЖК «Європейський двір», на етапі будівництва перебуває ЖК «Комфортний». У центрі міста маємо ще один проєкт – у мікрорайоні «Градецький». Загалом компанія «Еко Комфорт Груп» стало розвивається і готує багато цікавих проєктів.

– Розкажіть про ЖК «Європейський двір». Це ж був не ваш проєкт?

– Так. Взагалі, компанія «Еко Комфорт груп» розпочинала з ремонтно-будівельних робіт – виконувала замовлення Міноборони, співпрацювала з Міністерством охорони здоров’я, виконували держзамовлення. Але ми розуміли, що потрібно розширювати спектр наших послуг. Тепер базовою спеціалізацією компанії є будівництво і реалізація житла поліпшеного типу. А ось щодо ЖК «Європейський двір», то можна вважати його тим об’єктом, що дав старт «Еко Комфорт груп» саме як будівельній компанії. Проєкт реалізовувала фірма з Хмельницького, але вона опинилася на межі банкрутства. На той момент ми вже вклали чимало коштів у цей об’єкт, було шкода людей, які могли втратити свої гроші. Крім того, ми завжди маємо високу відповідальність перед нашим містом і його мешканцями. Тому було вирішено викупити цей проєкт і взяти його реалізацію в свої руки. Туди було інвестовано понад 25 млн грн, ми побудували підстанцію на 3 МВт, провели всі мережі, облагородили територію і здали 10-поверховий будинок в експлуатацію.

– На ринку нерухомості Чернігова доволі багато пропозицій. Чому краще інвестувати саме в нерухомість компанії «Еко Комфорт Груп»?

– Насправді, ринок нерухомості – не дуже різноманітний. Є така тенденція – будувати будинки без індивідуальності, схожі одне на одного. Показовим у цьому сенсі є Івано-Франківськ, який вражає різноманіттям архітектури. Побачивши такий приклад, ми вирішили звернутися до Архітектурної майстерні зі Львова, яка має багатий досвід і безліч цікавих проєктів. Разом із ними ми мріємо змінити вигляд Чернігова. Хочемо, щоб наше місто було найкрасивішим. І я впевнений, у нас це обов’язково вийде. Я в це вірю!

Записала Алла ПРИМА

Інші новини:


В’ячеслав Летута: «У Чернігова є шанс стати №1 в Україні»

Наш сьогоднішній співрозмовник – успішний чернігівський підприємець, співзасновник компанії Platinum. Пан В’ячеслав – депутат Чернігівської міської ради, представник ПП «Рідний дім», член постійної комісії з питань архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин.

2021-09-24 10:41