«Ліки України»: чи почують депутати голос народу?

2021-09-10 07:11

8 вересня відбувся робочий візит голови обласної ради Олени Дмитренко, її заступника Дмитра Блауша, начальника управління комунального майна, депутата обласної ради Василя Куліди на підприємство ТОВ «Ліки України». 

Вони ознайомилися з унікальним аптечним виробництвом, що здійснюється на базі підприємства, оглянули складські приміщення, поспілкувалися з працівниками і завідувачами кількох аптек із різних населених пунктів Чернігівщини, які висловили стурбованість тим, що без аптечної, а головне, паліативної допомоги можуть залишитися багато жителів Чернігівщини. Пов’язано це з тим, що на серпневій сесії Чернігівської обласної ради депутати не підтримали продовження терміну оренди цілісного майнового комплексу КП «Ліки України».

Олена Дмитренко, каже, що прагнула на власні очі побачити, як працює підприємство, дізнатися його специфіку і впевнитися – його роботу зупиняти не можна жодним чином, аби не нанести шкоди пацієнтам. Тому, якщо депутати не змінять свою точку зору, потрібно продумати шляхи виходу з ситуації, що склалася. «Будемо працювати і спілкуватися з депутатським корпусом», – наголосила вона. 

А Дмитро Блауш зазначив, що його позиція, як і позиція всієї фракції ПП «Радикальна партія Олега Ляшка» в обласній раді, залишається незмінною – підприємство має працювати і договір оренди необхідно продовжити: 

– Під час сесії ми одностайно підтримали договір оренди цілісного майнового комплексу. Адже ми чітко розуміли, що з таким «мінусовим» бюджетом неможливо швидко і безболісно для пацієнтів пройти цей етап. Для відновлення роботи комунального підприємства потрібні величезні гроші, яких немає. Тому якщо вже здали в оренду, потрібно отримувати прибуток, можливо, покращувати умови оренди для обласного бюджету. Будь-який вибір маємо робити відповідально. Тому наша позиція – продовження роботи ТОВ «Ліки України» на базі цілісного майнового комплексу – залишається незмінною.

Детально про зустріч можна буде дізнатися зі сторінок спеціального випуску «Деснянської правди», який вже готується. 

Алла ПРИМА

 

Інші новини:


Жіноча команда Білоцерківців – їм усе до снаги!

Жінки – це керівна, спрямовуюча та відповідальна сила. А ще креативна, винахідлива, весела… Епітетів можна підібрати багато. І все це – про справжню жіночу команду, яка зустріла нас у Білоцерківцях: староста сільської ради Тамара Миколаївна Лук’яненко, діловод Тамара Михайлівна Сергієнко, бібліотекарка Ольга Михайлівна Олійник і соціальний робітник Ганна Павлівна Корнійченко.

2021-09-24 10:36